Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C

MMA zápasník Vémola: Vysvětlil parkování »na prasáka«

Autor: mib, TT

Sám říká, že není žádný svatoušek, v kauze »prasáckého« parkování, která obletěla sociální sítě, je ale Karlos Vémola nevinně. Proč?

Zápasník smíšených bojových umění čili MMA si za vítězství na štvanickém turnaji Oktagonu pořídil sporťák Chevrolet Corvette. Ale v Dlouhé ulici v centru metropole dráždil kolemjdoucí jiný kousek z vozového parku »Terminátora«, speciálně upravený vůz Hummer stál na chodníku!

„Zaparkovat takzvaně na Karlose Vémolu,“ stojí v popisku fotografie, která se začala kvapem šířit internetem a sociálními sítěmi. Že prý parkuje na „prasáka“ a blokuje v Dlouhé ulici dlážděný chodník? Proti tomu se zápasník ohradil v rozhovoru pro redakci CNN Prima NEWS, která ho nedávno oslovila, aby se k dopravnímu incidentu blíže vyjádřil sám.

„Nebudu lhát, že jsem nikdy neporušil dopravní předpisy. Myslím, že každý z nás někdy jel pár metrů bez pásu, špatně zaparkoval nebo malinko překročil rychlost. Vlastně i pan prezident dokázal, že je jenom člověk, když na své motorce jel bez helmy,“ upozorňoval známý bojovník na fakt, že chybovat je lidské.

Zároveň se ale před nařčením ze sociálních sítí ohradil. Pravda je totiž taková, že inkriminované SUV na fotografii sice Vémola dříve vlastnil, avšak „již nějakou tu dobu mu neříká pane“.

„V garáži mi stojí tohle monstrum (Mercedes G3), Terminátor (upravená motorka), bílý mercedes mojí ženy a nově můj americký sen (Chevrolet Corvette, pozn. red.). Hummera jsem neměl kde zaparkovat. Bylo mi líto nechávat jej venku na dešti. Z toho důvodu jsem ho, už je to minimálně rok a půl – prodal,“ vysvětloval Karlos Vémola, jak se věci doopravdy mají. 

Dopravním hříšníkem je tak v tomto případě někdo zcela jiný, konkrétně nový majitel vozu, který si ale na něm nechal původní Vémolovu SPZ »na přání«, čímž kolemjdoucí zmátl.

Auto stojí na chodníku. Viníkem ale není Karlos Vémola.
Auto stojí na chodníku. Viníkem ale není Karlos Vémola.