Pondělí 11. prosince 2023
Svátek slaví Dana, zítra Simona
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Vdova po tragicky zesnulém Šuralovi (†28) se poprvé otevřela světu: Hájit se musí jen zlo!

Autor: Michael Bereň

Když se svými botoxem plnými rty usmívá, prý vypadá, jako by plakala. Možná je to v případě Denisy Šuralové jeden z následků tragické ztráty manžela, bývalé hvězdy fotbalové Sparty i nároďáku Josefa (†28).

Útočník s číslem 23 se vydal na poslední cestu při nehodě minibusu v Turecku během angažmá v Alanyasporu v dubnu 2019. Rok po jeho smrti Blesk odhalil, že matka Pepíkových dvou dcer porodila kontroverznímu podnikateli – byl ve vazbě kvůli údajným čachrům se zdravotnickými zakázkami – Tomáši Horáčkovi (29) dítě. Avšak ze Šuralových rodných Šakvic se na to dvakrát netvářili…

Blonďatá vdova se pak stáhla do ústraní. Až teprve nedávno Denisa obnovila svůj instagramový profil, kde šokovala novou vizáží a kde má fotky výhradně bez muže i bez potomků. Především však veřejnosti poprvé otevřela nitro. „Jsou věci, které v životě nemůžeme překonat… Pouze se s nimi naučíme žít pro další důvod, proč žít, a to jsou děti,“ vyťukala při vzpomínkách na ligového střelce Brna, Liberce a Sparty i dvacetinásobného českého reprezentanta.

Sedm životů

Šuralová se pak vyjádřila i k nátlaku okolí kvůli tomu, že si brzo po manželově smrti našla nového partnera. Vždyť pozůstalí rodiče ani nevěděli, že tehdy otěhotněla!

„Je to jako hodnotit deset minut filmu Sedm životů, kde Will Smith uráží slepého muže po telefonu, a z toho si pak udělat dojem z celého filmu,“ zdůraznila vystudovaná malířka. „Každá mince má dvě strany a já stále věřím, že obhajovat se musí jen zlo, pravda vždy vyjde na povrch a je čistá.“

Denisa je k nepoznání
Denisa je k nepoznání