Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Sexy žena hvězdného exhokejisty Gáboríka před Valentýnem: Podprsenka šla dolů!

Autor: pl

Slovenská hokejová legenda Marián Gáborík (41) má snad vše, co by si špičkový hokejista mohl přát. Prožil hvězdnou kariéru, vydělal si miliony, získal Stanley Cup a k tomu si vzal půvabnou sexy tanečnici v podobě Ivany (37). Právě jeho drahá polovička vzbudila před Valentýnem rozruch na sociálních sítích, když dráždila své fanoušky.

Svátek všech zamilovaných. Přesně pod tímhle označením je už dlouhá léta znám 14. únor neboli Valentýn, který se kvapem blíží. Toho si je vědoma také Ivana Gáboríková, manželka bývalého hokejisty a vítěze Stanley Cupu Mariána Gáboríka. Krásná blondýnka přidala na sociální sítě k tomuto tématu velice pikantní příspěvek.

„Ať Valentýn není jedním z mála, ale jedním z mnoha dní, kdy se cítíme konečně přitažlivé,“ napsala Ivana k sérii fotek, které ji zachycují nejen v podprsence, ale třeba také ve vyzývavém prádelku. To ovšem nebylo všechno!

Mezi snímky se najde i jeden, který dokáže obzvlášť podráždit fantazii. Slovenská krasavice se totiž nechala vyfotit i bez podprsenky, kterou na fotce drží v ruce vedle růžových kalhotek! Je třeba ovšem podotknout, že své přednosti si nechala pro sebe. Po této ukázce je více než jasné, že Valentýn u někdejšího slovenského reprezentanta bude určitě stát za to.

Ivana Gáboríková se toho nebojí
Ivana Gáboríková se toho nebojí