Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Legendární hokejista Gáborík: Pochlubil se snímky z luxusní jachty!

Autor: pl

Léto je v plném proudu, a to znamená, že spousta lidí si užívá u moře. Výjimkou není ani věhlasný exhokejista Marián Gáborík (41). Někdejší hvězda NHL nedávno zveřejnila na sociální síti snímky, jak si dopřává krásné chvilky s rodinou na své přepychové jachtě!

Jen pár týdnů uběhlo od chvíle, kdy si bývalý hokejista Marián Gáborík užíval rodinnou dovolenou v jednom z chorvatských apartmánů. Následoval pobyt na lodi s parťákem Mariánem Hossou (44), který ale nebyl poslední. Po moři se tentokrát plavil právě se svou rodinou, což zdokumentoval nejen trenčínský rodák, ale také jeho manželka Ivana.

Doposud neměli jeho fanoušci možnost poznat, jak to na jachtě pořádně vypadá. Až do teď. „Naše dobrodružství,“ napsala Ivana k jedné z fotek na instastories. Kromě své rodiny vzal vítěz Stanley Cupu z roku 2014 na přepychové plavidlo i známé tváře ze světa slovenského showbyznysu. Konkrétně herce Romana Pomajba a Daniela Dangla.

Jak ale sama Ivana uvedla, ne vždy je rodinná dovolená ideální. „Dovolená na lodi s malými dětmi se vůbec nedá nazvat dovolenou, ale ty zážitky za to stojí,“ napsala půvabná blondýna na sociální síti. Vzhledem k tomu, že Gáboríka čekala v pátek 18. srpna rozlučka zmiňovaného Hossy, byla plavba na jachtě ideálním odreagováním.

Slovenský exhokejista Marián Gáborík vzal svou rodinu na jachtu
Slovenský exhokejista Marián Gáborík vzal svou rodinu na jachtu