Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno, bouřka 21°C

Co v televizi nevidíte: Tajemství Voráčkova komentátorského outfitu

Autor: pl

Nové výzvy má rád. Když tedy Jakuba Voráčka (34) oslovili s nabídkou podílet se na hokejovém šampionátu v Praze a Ostravě coby televizní expert, s radostí ji přijal. Diváky v O2 areně navíc slavný hokejista pobavil vtipným výběrem oblečení. 

Ve společnosti už se z toho stala taková klasika. Pokud mají někteří lidé pracovní videohovor nebo jinou důležitou záležitost, kterou musí vyřídit skrz kameru a vypadat při tom seriózně, oblečou se podle toho jen v horní části těla. Kolikrát tak mají schůzku v saku a trenýrkách. Něco podobného teď udělal hvězdný hokejista Jakub Voráček.

Někdejší dlouholetý hráč NHL se hokejového mistrovství světa v Česku účastní v roli televizního experta, kdy svými postřehy doplňuje legendárního Roberta Zárubu. Během vstupu vidí diváci tradičně »Vorase« jen po ramena. Internet ale obletěla fotka, která zachycuje Jakubův kompletní outfit. A nutno říct, že to stojí za to!

Zatímco Záruba zvolil dlouhé, tmavé kalhoty, Voráček na sebe hodil světlé kraťasy a žabky! Vtipný moment práskl slavný komentátor kanadské televizní stanice TSN Gord Miller, který má na sociální síti X přes 265 tisíc sledujících. Bývalému útočníkovi Columbusu či Philadelphie se ale nejde moc divit vzhledem k vysokým teplotám, které venku panují.

„Standartní ohoz, když je člověk vidět jen od pasu nahoru. Já zas k šatům nosím ty růžový IKEA family bačkůrky,“ napsala reportérka ČT sport Darina Vymětalíková na sociální síť X k vtipnému snímku. Jde tedy vidět, že si exreprezentant potrpí na pohodlí.

Jakub Voráček komentuje na ČT sport zápasy s Robertem Zárubou.
Jakub Voráček komentuje na ČT sport zápasy s Robertem Zárubou.