Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Oblačno, bouřka 27°C

Druhá rozlučka se svobodou Pastrňákovy Rebeccy: Celodenní pařba na ostrově

Autor: vav

Jednou je málo! Snoubenka Davida Pastrňáka (28) Rebecca (29) po dubnové bostonské rozlučce se svobodou dávala sbohem svému příjmení Rohlssonová podruhé. A to nedaleko od rodného Stockholmu.

S partou kamarádek si švédská krasavice na ostrově Sandön, v českém překladu Písečný ostrov, vyrazila z kopýtka naposledy jako svobodná. V osadě Sandhamn, s cirka stovkou stálých usedlíků, mohla způsobit Rebecca svou dámskou jízdou rozruch, na který není tato klidná a malá vesnička zvyklá...

Svatba v dohlednu

Švédka v obležení nejbližších přítelkyň u láhve šampaňského pařila a klábosila. Ale také se kochala na jachtě rozrážející vlny Baltského moře a v dáli zasněně vyhlížela, jaké to asi bude být brzy v právoplatném svazku s nejlepším českým hokejistou současnosti.

„Tato malá posádka ví, jak si užít čtyřiadvacetihodinový útěk!“ děkovala své partě za užitou celodenní rozlučku. Na podobné »útěkářství« už po svatbě, u níž termín zůstává zahalen tajemstvím, nebude čas. I protože »Pastovi« v říjnu začne sezona NHL, a Rebecca se bude muset naplno věnovat jejich roční dcerce Freye Ivy.

David Pastrňák se bude brzy ženit!
David Pastrňák se bude brzy ženit!