Pátek 19. července 2024
Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja
Polojasno 28°C

Zapíječka miminka Kvitové se zlatými hochy: Poťouchlá reakce táty Vaňka!

Autor: mib

Jako v pohádce! Malý Petr, který se narodil tenisové královně Petře Kvitové (34) a jejímu kouči Jiřímu Vaňkovi (46) v neděli, dostal do vínku zlato. Jen tři sudičky tu nahradili hokejisté.

Vaněk totiž oslavil příchod syna na svět v hospodě Střídačka v centru metropole, kterou vlastní napůl generální manažer zlaté reprezentace z domácího šampionátu Petr Nedvěd (52) a Martin Ručinský (53).Právě olympijský šampion z Nagana a trojnásobný mistr světa Ručinský taky zapíjel miminko dvojnásobné vládkyně Wimbledonu a jejího manžela. U stolu seděli i Jaroslav Hlinka (47) s Janem Hlaváčem (47), další zlatí hoši českého hokeje a legendy Sparty.

Do čtyř do rána

„Milý Péťo, vítej mezi náma chlapama,“ napsal hrdý tatínek ke společné fotce na Instagram. Péťa Kvitová ji z porodnice okomentovala modrým srdíčkem a obrázkem andílka.

Ani Jiří s kumpány svatozář pod pípou hokejové hospody – kde pařil i bývalý tenista Roman Jebavý (34) – neztratil. Rodák z Turnova dal tatínkovi novorozeného Petříka při oslavách masáž, a později se ve vší počestnosti zapíječka přesunula do baru mistrovských mejdanů Kozička, kde podle informací Blesku vydrželi Vaněk a spol. až do korupění, přesněji do čtyř hodin rána! Chlapečka tak snad čeká zlatá budoucnost…

A jak včera reagoval Kvitové manžel? „Včera jsme oslavovali, budu odpovídat jindy. Dneska ne, prosím,“ omluvil se Vaněk Blesku z žádosti o rozhovor.

Víte, že…
Jiří Vaněk má s bývalou manželkou Markétou, dcerou slavného hokejisty Jiřího Kochty (77), dva syny.

Jiří Vaněk zapíjel syna, kterého má s Petrou Kvitovou, v hokejové hospodě.
Jiří Vaněk zapíjel syna, kterého má s Petrou Kvitovou, v hokejové hospodě.