17. září 2020 • 18:35

AJTT válí! Sinners, Entropiq a eSuba vládnou týmově i individuálně

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ševčík: „hajzlík“ i talent, co vás ohromí. Vycepují ho Priske s Rosickým?
Životní obrat! Muchová vstala z popela, udolala favoritku a je ve finále
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtvrté kolo Sazka eLEAGUE přineslo opět několik vypjatých mačů a výborných individuálních výkonů. Těch deset nejlepších si připisuje body do celkového hodnocení Power Rankings Sazka eLEAGUE CS:GO.Jak funguje Power Ranking Sazka eLEAGUE?

Trojice expertů oznámkuje každého hráče od 1-10 (1 nejhorší, 10 nejlepší). Hodnoty se zprůměrují a deset nejlepších si odnese body do celkové tabulky. Nejlépe ohodnocený hráč získá 10 bodů, borec na destátém místě dostane jeden bod.

Filip "AJTT" Dolenský Filip "AJTT" DolenskýFoto Sazka eLEAGUE

Entropiq jsou na třetím místě a velký podíl na tom má právě Filip "AJTT" Dolenský. Mladý střelec má na svém kontě již 12 clutchů a v této statistice nemá konkurenci. Proti Dark Tigers opět předvedl super výkon a zaslouženě bere první příčku.

Jindřich "ZEDKO" Chyba Jindřich "ZEDKO" ChybaFoto Sazka eLEAGUE

Jindřich "ZEDKO" Chyba přenechal povinnosti IGL svému spoluhráči Sebastianu "beastik1" Daňovi a parádně mu to pálí. Proti Brute si otevřel střelnici a trefoval jednoho soupeře za druhým.

Martin "MAXX." Smolár Martin "MAXX." SmolárFoto Sazka eLEAGUE

Souboj sousedů v tabulce nepoznal vítěze. K bodu proti Entropiq pomohl Dark Tigers Martin "MAXX." Smolár. 1.3 K/D a stabilní výkon poslaly střelce DTG na třetí místo.

Lukáš "capseN" Koláčný Lukáš "capseN" KoláčnýFoto Sazka eLEAGUE

Již třetí střelec ze souboje Entropiq vs. Dark Tigers a mimojiné třetí bývalý hráč Brute. Jeden z nejlepších sniperů Sazka eLEAGUE CS:GO měl přesnou mušku a jeho 4K na Nuku opravdu stál za to!

NEPŘEHLÉDNĚTE: To nejlepší ze 4. kola CS:GO: Parádní wallbang od Nia či capseN AWP show

Max "SHOCK" Kvapil Max "SHOCK" KvapilFoto Sazka eLEAGUE

Často podceňovaný hráč, který však patří mezi nejlepší aimery na česko-slovenské scéně. Přesně mířil i proti Brute a v celkovém hodnocení poskočil.

Dominik "blogg1s" Janita Dominik "blogg1s" JanitaFoto Sazka eLEAGUE

Na Dominika "blogg1s" Janitu se eSuba může spolehnout. V jediném zápase druhého splitu Sazka eLEAGUE nezaznamenal negativní K/D. Podobná vyrovnanost eSubě v prvním splitu chyběla.

Martin "bery" Beránek Martin "bery" BeránekFoto Sazka eLEAGUE

Mladá puška Sampi se se svými soupeři nepáře. V K/D statistice Sampi mu patří první flek a proti eEriness si parádně zastřílel. Když se Bery rozhodne otevřít site, často se mu to podaří.

David "forsyy" Bílý David "forsyy" BílýFoto Sazka eLEAGUE

Enterprise se zvedají. Po výhře nad Dark Tigers obrali o bod první eSubu a David "forsyy" Bílý se pomalu dostává do formy z jarního splitu.

Adam "NEOFRAG" Zouhar Adam "NEOFRAG" ZouharFoto Sazka eLEAGUE

Obecně považovaný za nejlepšího střelce česko-slovenské scény. Adam "NEOFRAG" Zouhar není tak dominantní jako na jaře, i tak je v killech v Top 5 z celé ligy. Spolu se Zedkem a Shockem se zařídili o porážku Brute.

Martin "Pechyn" Pechoušek Martin "Pechyn" PechoušekFoto Sazka eLEAGUE

Martin "Pechyn" Pechoušek se společně s Berym postaral o udržení šancí svého týmu na Trainu. Podobně se mu dařilo i na Miragi a připisuje si bodík do celkového hodnocení.

Tabulka Power Rankings po 4. kole

Tabulka po 4. kole Tabulka po 4. koleFoto Sazka eLEAGUE

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud