22. září 2020 • 11:00

Top 5 CS:GO: SHOCK se svým Deaglem, forsyy a NEOFRAG se postarali o vše

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

5. KOLO CS:GO | Další kolo je za námi a my se opět ohlédneme za těmi nejlepšími akcemi z uplynulého víkendu. Již tradičně se v parádním světle ukázal Adam "NEOFRAG" Zouhar se svým AK-47. Zahanbit se nenechal ani Max "SHOCK" Kvapil, který si počíhal na své soupeře s Deaglem a nekompromisně je popravil. 1) SHOCK na číhané s Deaglem

Sinners v posledních kolech drtí soupeře a velkou měrou k tomu přispívá svými výkony také Max "SHOCK" Kvapil. Proti Dark Tigers si krásně počkal a přesnými ranami Deaglem zabil hned tři soupeře.

2) luko 4K s Deaglem

Deagle je jednou z oblíbených zbraní zejména na česko-slovenské scéně a i druhé místo našeho žebříčku to potvrzuje. Lukáš "luko" Hrabčík z eSuby si poradil hned se čtyřmi borci z Brute, především poslední rána stojí za to.

3) NEOFRAG s bouří skinů

Hned v první hře mezi Sinners a Dark Tigers pršely skiny. Zasloužil se o to Adam "NEOFRAG" Zouhar, který pěti killy vyhrál důležité kolo pro svůj celek.

4) forsyy ve správný čas na správném místě

David "forsyy" Bílý se dostává do své typické formy. Za svůj výkon proti Sampi si vysloužil titul MVP, jeho ace s AWP ukázal, jak chytrým hráčem český sniper je.

5) Dýmovnice? Pro Capsena žádný problém

První kill byl jasnou ukázkou umění Lukáše "capseN" Koláčného s AWP, ten druhý jeho inteligence a toho, že štěstí přeje připraveným.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud