17. prosince 2022 • 16:25

NEOFRAG byl blízko senzaci, o titul na BLAST World Final si ale zahraje Team Liquid

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Soukalová s hvězdami. Květiny pro Wiererovou, Bö vysekl kompliment
Slabý Jílek ztratil kabinu a podlehl Minářovi. Olomouc v rozkladu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

OG načali semifinálové klání v Abú Dhabí proti Liquid vítězstvím v úvodní mapě. Hráči americké organizace ale duel otočili a definitivně vyřadili Adama Zouhara a jeho kolegy na decideru Anubis.Team Liquid šel do zápasu na vítězné vlně, když v pátek poslal domů NAVI (Natus Vincere). O slovo se ale hned od prvních roundů přihlásili hráči OG. Adam "NEOFRAG" Zouhar měl sice vyrovnanou bilanci za 22 killů i smrtí, ale z celého startovního pole zakončil Overpass s nejvyšším ratingem 2.0 (1.29). 

Následovalo Inferno a iniciativu přebrala sestava Team Liquid. Polák F1KU z OG na tuhle pasáž rozhodně nebude vzpomínat v dobrém, za 16 roundů zapsal pouhých sedm fragů. Na druhé straně řádil třiadvacetiletý Lotyš YEKINDAR, který měl lví podíl vyrovnání výsledku. 

Na rozhodujícím Anubisu udělal Team Liquid důležitý krok už v první polovině, kdy se za CT stranu dostal do vedení 11:4. OG nenašli na svého soka recept a nedokázali zastavit kanadského hráče Keitha "NAF" Markovice, jenž si na decideru připsal 24 fragů a padl jen desetkrát.

V Grand Finále si šampion odnese 500 tisíc dolarů a stříbrný medailista 250 tisíc. Team Liquid v něm v neděli už v 11 dopoledne vyzve vítěze druhého semifinále - FaZe vs. G2 Esports.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud