Náhrada, pokud odejde Trpišovský? Na radaru Liberce je i Holoubek | iSport.cz
18. prosince 2017 • 14:47

Náhrada, pokud odejde Trpišovský? Na radaru Liberce je i Holoubek

TOP VIDEA
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
Olomouc - Plzeň: Obrovská šance domácích. Irgl nastřelil tyčku Olomouc - Plzeň: Obrovská šance domácích. Irgl nastřelil tyčku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak informoval deník Sport již v pátek, David Holoubek se na doporučení ocitl na seznamu vytipovaných trenérů pro Slovan Liberec. Severočeši hledají nového kouče pro případ, že Jindřich Trpišovský skutečně odejde do Slavie.Podle důvěryhodných zdrojů iSport.cz již proběhl první kontakt mezi oběma stranami, tedy vedením Liberce a Davidem Holoubkem. Přesněji ve smyslu, zda by o tuto štaci měl, nebo neměl zájem.

„Kdyby se naskytla příležitost směrem k dospělému fotbalu, tak bych o ní uvažoval. Určitě bych ji neodpálkoval,“ řekl Holoubek, momentálně trenér sparťanské U17, v rozhovoru v pondělním vydání deníku Sport.

Holoubkova éra ve Spartě v číslech: velké skalpy, debuty i ztráty
720p 480p 360p 240p

„V první řadě mi ale nabídka musí dávat profesní smysl. Aby se třeba jednalo o dlouhodobější spolupráci. Rád pracuji s mladými hráči a ty bych chtěl zabudovávat do A-týmu. Nebavilo by mě objíždět prvoligové kluby a být půl roku tam, pak zase jinde... Všichni to slovo vnímají dnes jako klišé, ale vážně bych chtěl pracovat koncepčně,“ dodal Holoubek.

Komunikaci s Libercem nekomentoval, každopádně na konkrétní jednání stále nedošlo.

Severočeský klub podobně „naťukl“ více trenérů, spekuluje se také o Bohumilu Páníkovi (Fastav Zlín) či Romanu Skuhravém (Opava).

 


Články odjinud


Články odjinud