25. ledna 2018 • 17:53

Zlínská posila do obrany: Bijimine hrál i španělskou ligu

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Zlína posílil reprezentant Demokratické republiky Kongo Jonathan Kabasele Bijimine. Třiadvacetiletý a 191 centimetrů vysoký stoper dnes s devátým celem ligové tabulky podepsal smlouvu a v neděli odletí s mužstvem na soustředění."Je to hráč, který má zkušenosti z francouzské, italské i španělské soutěže, a ještě na podzim působil v řecké superlize. Jeho velkou předností je výška, fyzické parametry a už při posledním přípravném zápase proti Zlatým Moravcům předvedl, že má zkušenosti," řekl sportovní manažer Zlína Zdeněk Grygera.

Rodák z Amiens začínal profesionální kariéru v Sedanu. Následně prošel Perugií, Barlettou, Córdobou, za níž si zahrál i ve španělské lize, a naposledy působil v Apollonu Smyrnis, kde na podzim odehrál 12 utkání. Loni v březnu poprvé nastoupil za konžskou reprezentaci v přípravě s Keňou.

Témata:  fotbal, první, Zlín, Sport, Bijimine
 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze