28. května 2018 • 15:09

Druhá posila pro Teplice: z Karviné se vrací stoper Hošek

Autor:
Reklama
Do Teplic se vrací Jan Hošek (archivní foto)
TOP VIDEA
Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským Poláci trénovali na Čechy i s Lewandowským. Grosicki si spletl Podolského s Poborským
Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník Plekanec trénoval na Kladně. Jasno bude do čtrnácti dnů, ujišťuje útočník
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minulý týden "skláři" podepsali estonského záložníka Siima Lutse z Bohemians. Dnes se Teplicím upsal Jan Hošek, který na Stínadlech působil již v letech 2010-2016 a poslední dvě sezony patřil k oporám Karviné."Honza Hošek se vrací do známého prostředí, v Karviné odehrál dvě velmi dobré sezóny. Vedl jsem ho v reprezentační jednadvacítce, takže ho dobře znám a věřím, že pro nás bude posilou," řekl k druhému teplickému transferu sportovní ředitel Jakub Dovalil.

Hošek fotbalově vyrostl v pražské Slavii a do Teplic přestoupil poprvé v jednadvaceti letech. Během šesti let, kdy mj. hostoval v Cracovii Krakow a Baníku Sokolov, se ale natrvalo neprosadil do základní sestavy a v roce 2016 odešel do Karviné. Nyní dostane ve žlutomodrém dresu další šanci.

"Volal mi pan Dovalil a seběhlo se to hrozně rychle. Jsem moc rád, že se můžu vrátit do známého prostředí," řekl devětadvacetiletý obránce pro klubový web.

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze