Plzeň - CSKA Sofia 1:2. První prohra v přípravě, gól dal Beauguel

Autor: iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Plzně v předposledním přípravném utkání na jarní část sezony prohráli 1:2 s CSKA Sofie. O jediný gól českého mistra se postarala zimní posila Jean-David Beauguel, který proměnil pokutový kop. Bulharský celek ale zápas na španělském soustředění otočil.

Domácí: 37. Beauguel

Hosté: 44. Gyasi, 82. Henrique

Domácí: Kozáčik – Havel (68. Ekpai), Hubník (68. Pernica), Hejda (68. Piroch), Limberský (80. Bucha) – Procházka (68. Hořava), Hrošovský – Kayamba (68. Petržela), Čermák (68. Bakoš), Kovařík – Beauguel (68. Chorý).

Hosté: Stipica – Atanasov (70. Pereira), Čorbadžijskij, Bodurov, Geferson (27. Manolev) – Pinto (58. Rodrigues), Antov (46. Bikel) – Jorginho (46. Henrique), Malinov, Gyasi (90. Ljaskov) – Evandro (46. Maurides)

Hosté: Pinto, Malinov, Pinto

Arroyo Enmedio, Estepona

Plzeň zatím ve Španělsku nezvítězila a ve třech zápasech dala jen dva góly. Nejprve remizovala 1:1 s Wu-chanem a pak 0:0 s maďarským celkem Puskás Akadémia. Soustředění uzavře v pátek proti americkému New Englandu.

Proti CSKA už trenér Pavel Vrba postavil většinu opor a ladil sestavu na start ligy. Ve 37. minutě vybojoval Beauguel pokutový kop a sám ho proměnil. Ale soupeř ještě do poločasu srovnal rovněž z penalty. A osm minut před koncem rozhodl Henrique.

0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905