SESTŘIH: Karviná – Olomouc 1:1. Bod pro domácí zařídil ve druhé půli Lingr | iSport.cz
8. prosince 2019 • 16:30

SESTŘIH: Karviná – Olomouc 1:1. Bod pro domácí zařídil ve druhé půli Lingr

Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici Plzeň - Sparta: Buchtele dohrál! Neudržel nervy a mlátil hokejkou na trestné lavici
Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou Kvitová je po obratu ve čtvrtfinále Australian Open. Vyzve světovou jedničku Bartyovou

Fotbalisté Karviné v 19. kole první ligy remizovali 1:1 s Olomoucí. Hostující Sigmu poslal do vedení Pablo González, za domácí po přestávce vyrovnal Ondřej Lingr. Domácí sice natáhli sérii bez vítězství na devět kol, ale díky lepšímu skóre opustili poslední příčku, na kterou odsunuli Příbram.

Pro Karvinou nezačal zápas dobře, protože kvůli zranění musel už desáté minutě střídat stoper Dreksa, kterého nahradil Bukata. Přesto se domácí dostali do první velké šance, jenže Petráň v dobré pozici nedokázal z dorážky po Smržově střele poslat míč do sítě.

Olomouc poprvé zahrozila po chybě Bukaty, kterou odkopem hluboko v hřišti hasil brankář Pastornický. K míči se totiž dostal Sladký, ale z dálky prázdnou bránu netrefil. Ve 32. minutě už se Sigma ujala vedení. Zahradníček našel rozběhnutého Gonzáleze, který překonal Pastornického.

SESTŘIH: Karviná - Olomouc 1:1. Bod pro domácí zařídil ve druhé půli Lingr

Karviná se po přestávce snažila o vyrovnání, ale dvakrát Ba Loua ani Bukata neuspěli. Po hodině hry se vyznamenal hostující brankář Mandous, který Vukadinovičovu střelu vyrazil na roh. Domácí se dočkali až v 73. minutě, kdy po Ba Louově přímém kopu vyrovnal Lingr.

Olomouc si mohla vzít vedení zpět v zápětí, ale Plškovu šanci zlikvidoval Pastornický. Další příležitost měli hosté v úplném závěru. V poslední minutě nastavení se dostal k míči na hranici vápna Zmrzlý, ale ani netrefil branku.

Domácí: 73. Lingr

Hosté: 32. P. González

Domácí: Pastornický – Krivák (56. Marek Hanousek), Dreksa (10. Bukata), Rundić (C), Čonka – Smrž, Janečka – Ba Loua, V. Vukadinović, Lingr – Petráň (71. Petkov).

Hosté: Mandous – Sladký, Beneš (C), Jemelka, Vepřek – Zmrzlý – Zahradníček (86. Hála), Houska, P. González (63. Texl), Falta (90. Látal) – Plšek.

Nejzajímavější momenty zápasu:

Karviná - Olomouc: Ba Loua poslal do vápna parádní míč, který prodloužil hlavou do sítě Lingr, 1:1

Karviná - Olomouc: Sigma podnikla rychlý kontr, skóre otevřel González, 0:1

Karviná - Olomouc: Z úhlu střílel Smrž, pak po ráně Petráně zachránil Sigmu Beneš

Karviná - Olomouc: Smrž z otočky střílel nad

Karviná - Olomouc: Benešův padáček Pastornického nevylekal

Karviná - Olomouc: Rundič po rohu minul bránu jen o kousek

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava