SESTŘIH: Liberec - Bohemians 1:1. Na Mosquerův gól odpověděl Pulkrab | iSport.cz
16. ledna 2021 • 18:10

SESTŘIH: Liberec - Bohemians 1:1. Na Mosquerův gól odpověděl Pulkrab

Autor: iSport.cz
3
Po vleklém zranění se vrací klenot Hložek. Posila, která se nemusí aklimatizovat, říká redaktor Sportu
Třinec - Litvínov: Přiťuknutí Lukeše pohotově zakončil Hübl, 0:1

Fotbalisté Bohemiasn Praha 1905 vybojovali v 15. kole FORTUNA:LIGY bod na hřišti Liberce za remízu 1:1. Po úvodní brance exklokana Jhona Mosquery vyrovnal po změně stran Matěj Pulkrab. Slovácko v souběžně hraném zápase porazilo Karvinou 2:0.

Do první větší příležitosti se v páté minutě dostali aktivnější domácí. Po Mosquerově centru ale Pešek z voleje zakončoval o kousek vedle.

Liberečtí otevřeli skóre ve 13. minutě. Rondič ve vzdušném souboji předčil vyběhnutého gólmana Le Gianga, míč se odrazil k Mosquerovi a ten střelou mezi nohama Dostala trefil odkrytou branku. Kolumbijský záložník zaznamenal pátý gól v ligovém ročníku.

Domácí: 13. Mosquera

Hosté: 70. Pulkrab

Domácí: Nguyen – Koscelník, Jugas, Chaluš, Mikula (C) – Mosquera (81. Faško), Pourzitidis, Karafiát, Pešek – Rondić, Rabušic.

Hosté: P. Le Giang – M. Dostál (C), Bederka, Ljovin, Hůlka, Vondra – Novák (60. Květ), Hronek (90+2. Vacek), Vaníček (83. Vodháněl) – Necid (60. Puškáč), Pulkrab (83. Jindřišek).

Domácí: Knobloch, Tijani, Fukala, Michal, Šulc, Faško, Csáno

Hosté: Kouba, Jindřišek, Krch, Vodháněl, Květ, Puškáč, Vacek

Domácí: Mikula, Karafiát

Hosté: Bederka

O. Lerch – M. Flimmel, L. Matoušek

Stadion U Nisy, Liberec

Bohemians se pak trochu víc dostali do hry. Ve 24. minutě Necidovou pohotovou ránu vyrazil brankář Nguyen a Severočechy definitivně zachránil až stoper Chaluš, jenž míč odkopnul na roh.

Bojovný zápas pokračoval i po změně stran a na další velkou možnost se čekalo do 69. minuty, kdy Nguyen výtečně zneškodnil hlavičku střídajícího Puškáče. Ten nepřekonal libereckého brankáře ani z následného rohu, ale Pulkrab už z dorážky nezaváhal.

Slovanu mohl vzápětí po Peškově akci vrátit vedení Purzitidis, který však Le Gianga nepřekonal. Na druhé straně se zase blýsknul Nguyen proti Ljovinově tvrdé ráně zpoza šestnáctky. Liberec tak ani v 19. domácím ligovém duelu s Bohemians neprohrál.

Klíčové okamžiky zápasu:

SESTŘIH: Liberec - Bohemians 1:1. Druhý venkovní bod hostům vybojoval Pulkrab

Liberec - Bohemians: Pourzitidisova pumelice málem zapadla do sítě!

Liberec - Bohemians: Koscelník svůj úprk přes půl hřiště málem zakončil gólem

Liberec - Bohemians: Fantastický Ljovinův volej pod břevno vytáhl Nguyen!

Liberec - Bohemians: Skvělou Peškovu zpětnou přihrávku nezužitkoval Pourzitidis!
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

Liberec - Bohemians: Pulkrab dorazil Puškáčovu ránu do sítě, 1:1!

Liberec - Bohemians: Puškáč hlavičkoval sám před Nguyenem! Ten vytáhl skvělý zákrok

Liberec - Bohemians: Vaníčkova střela z úhlu skončila těsně vedle

Liberec - Bohemians: Ljovinova krásná dalekonosná rána těsně minula bránu!
Liberec - Bohemians: Peškův centr nedokázal Rondič docpat do sítě
Liberec - Bohemians: Necidova obří šance! Pálil z otočky, Slovan zachránil Chaluš
Liberec - Bohemians: Mosquera zavařil bývalému týmu, 1:0! Fauloval Rondič Le Gianga?

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2020/2021

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2020/2021 mění herní systém a čeká ji několik změn. Asi tou nejzasádnější je zrušení nadstavby a 18 týmů v nejvyšší fotbalové soutži.

Od příštího ročníku by se však nadstavba měla opět vrátit. O třetí titul v řadě usiluje Slavia Praha, nováčkem jsou Pardubice a Zbrojovka Brno.

Program a rozpis zápasů Tabulka COVID manuál Dresy Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava