Plzeň - Sokolov 7:2. Pálil Pačinda, Procházka i mladík Kepl

Joel Kayamba proti Sokolovu
Tomáš Hořava v  zápase Plzně se Sokolovem
David Limberský brání jednoho z hráčů Sokolova
Erik Pačinda se proti Sokolovu gólově prosadil
Plzeňská lavička při zápase se Sokolovem
Střelecký pokus Patrika Hrošovského proti Sokolovu
Slovenský ofenzivní hráč Erik Pačinda dostal v utkání s Ústí nad Orlicí kapitánskou pásku
30
Fotogalerie
iSport.cz
Ročník 2018/19
Začít diskusi (0)

Fotbalisté Plzně porazili v netradičním přípravném utkání druholigový Sokolov 7:2. Zápas se hrál nezvykle na 4x30 minut a trenér Západočechů Pavel Vrba nasadil na každou hodinu odlišnou jedenáctku. Dva góly dali záložník Roman Procházka a premiérově mladý útočník Tomáš Kepl, stejně jako v úvodním zápase zimní přípravy se prosadila i ofenzivní posila Erik Pačinda.

Pačinda v 35. minutě otevřel skóre z dorážky, ale za chvíli srovnal Jakub Dvořák II. a po první hodině držel Sokolov s favoritem nerozhodný stav. V druhé polovině zápasu se však už Plzeň rozstřílela.

První dvě branky v dresu A-týmu si připsal talentovaný útočník Kepl, premiérově skóroval také další mladík Pavel Šulc. Ve 114. minutě se podruhé v utkání prosadil Procházka a skóre uzavřel Jean-David Beauguel.

Plzeň tak navázala na výhru 6:0 z úvodního zápasu zimní přípravy nad Ústím nad Orlicí. Před odjezdem na zahraniční soustředění ještě mistr doma odehraje ve čtvrtek utkání s druholigovým Ústím nad Labem.

Přípravné fotbalové utkání (hráno 4x30 minut):

Viktoria Plzeň - Sokolov 7:2 (0:0, 1:1, 5:2)

Branky: 61. a 114. Procházka, 69. a 78. Kepl, 35. Pačinda, 65. Šulc, 119. Beauguel - 45. Jakub Dvořák II., 82. Glaser z pen.

Sestava Plzně:

I. a II. čtvrtina: Hruška - Petržela, Pernica, Hubník, Limberský - Kayamba, Hrošovský, Hořava, Pačinda - Chorý, Bakoš.

III. a IV. čtvrtina: Sváček - Havel, Hejda, Piroch, Kovařík - Šulc, Procházka, Bucha, Čermák - Beauguel, Kepl. Trenér: Vrba.

LIVE
72
Detail

Video placeholder
Kayamba slušnou češtinou: V Kongu jsem sázel na Plzeň, protože vyhrávala • iSport TV

Video placeholder
Beauguel pálí za Plzeň: Bavím se s Limberským, nedělají tu rozdíly • iSport TV

Video placeholder
TOP podzimní góly PLZNĚ: Petrželovo sólo, Havlova raketa či Kopicovo torpédo • iSport TV

Video placeholder
Vrba perlil: Bez arogance a ironie říkám, že o dalších posilách nevím. Pačinda zůstává • iSport TV

Video placeholder
Kayamba slušnou češtinou: V Kongu jsem sázel na Plzeň, protože vyhrávala • iSport TV


Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů