Divočina po derby juniorů. Slezák mě chytil pod krkem, řekl Stracený | iSport.cz
9. května 2016 • 12:31

Divočina po derby juniorů. Slezák mě chytil pod krkem, řekl Stracený

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Divokou dohru mělo derby v Juniorské lize mezi Bohemians 1905 a Spartou. Po utkání, které Letenští vyhráli 3:1, napadl domácí trenér Dalibor Slezák vedoucího týmu Sparty Luďka Straceného. „Chytil mě pod krkem, hodil se mnou na lavičku a pak se ještě pokusil mi dát hlavičku. Byl jsem v šoku, nikdy jsem nic podobného nezažil,“ líčí Stracený. „S odstupem dne vidím svoji reakci jako přehnanou,“ kál se Slezák.Juniorka Sparty šla do derby v roli mistra, v zápase na Bohemians ale prohrávala 0:1. Pak ovšem utkání otočila. Stracený, jenž sám dlouhá léta hrál českou nejvyšší soutěž, odmítá, že by byl duel nějak vyhrocený. „Bylo to v klidu, sudí pískal výborně, mezi lavičkami tam nebyly nějaké emoce. My jsme si užívali titul,“ tvrdí Stracený.

Všechno prý začalo až poté, co sudí duel ukončil, když si šly týmy podat ruce. S hlavním koučem juniorky Sparty Michalem Horňákem si prý Slezák normálně potřásl pravicí, u Straceného ale prý vybouchl. „Spustil na mě, že jsem sparťanský zmrd, že jsem během zápasu pořvával na jejich lavičku. Já nejsem svatý, ale tenhle zápas byl fakt v klidu,“ dušuje se Stracený.

Pak vše ještě více vygradovalo. „Chytil mě pod krkem, pak se mi snažil dát i hlavičku, ale povedlo se mi trochu uhnout, takže jsem to neschytal na nos. Pak se mnou ještě hodil na lavičku,“ kroutí hlavou.

Šlo o Straceného vystupování, ale omlouvám se

Podle Straceného trenér „klokanů“ neovládl emoce. „Nechápu to, prohru neunesl. Tohle bylo za hranou. Přitom v Juniorské lize se se všemi trenéry známe, normálně se podají ruce. Po zápase je klid,“ kroutí hlavou Stracený.

Reakce z vršovického tábora? „Celá věc se týkala pouze Luďka Straceného a jeho chování na lavičce během utkání s juniorkou Sparty na podzim na Letné a teď tady v Uhříněvsi, nikoliv Sparty,“ řekl Slezák.

„Na vystupování Luďka Straceného jsem po podzimním zápase upozorňoval i hlavního trenéra Sparty Michala Horňáka. Nicméně vystupování bylo stejné a moje následná reakce přehnaná,“ dodal.

O incidentu se zmínil web letenského klubu, Stracený je zdravotně v pořádku. „Jen na noze mám šrám z toho, jak mě zahodil, ale to není nic vážného,“ popsal.“

„S odstupem jednoho dne vidím svoji reakci jako přehnanou a Luďkovi se omlouvám,“ zakončil Slezák.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud