Sudí nás zařízl, zlobí se fotbalisté Kroměříže | iSport.cz
10. května 2011 • 23:25

Sudí nás zařízl, zlobí se fotbalisté Kroměříže

Autor: čtk
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rada jako Řepka, Řezníček jako Zlatan...
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani statečný boj v oslabení nestačil fotbalistům pátého týmu MSFL Hanácké Slavii Kroměříž k dovršení senzace v v podobě postupu do finále domácího poháru. Po vyřazení prvoligového Brna a remíze 1:1 v prvním semifinále v Mladé Boleslavi se dnes proti početní přesile neprosadili. V deseti hráli už od 38. minuty a favoritovi podlehli 1:3."Pochopitelně cítím křivdu, protože jsem pronikajícího Chramostu nesrazil. Ten spadl už tři metry přede mnou. A je otázka, zda situaci nepředcházel ofsajd," popsal ze svého pohledu brankář Kroměříže Marek Vogl kritický moment, po kterém dostal červenou kartu.

"Sledovat zbytek zápasu byla pro mě muka. Kluci bojovali, musím je ocenit. Ale v deseti jsme už neměli mnoho šancí proti tak zkušenému týmu. Moc mě mrzí, že jsme soupeře víc nepotrápili," dodal Vogl.

Mladoboleslavský střelec dvou gólů Jan Chramosta viděl situaci odlišně. "Při sólu jsem chtěl udělat kličku a lituju, že se mi nepodařilo situaci ustát. Měl bych potom otevřenou cestu do branky," řekl hostující útočník.


Přesto i v deseti Kroměříž soupeře dlouho trápila. "Hrát více než poločas v oslabení proti tak kvalitnímu soupeři bylo hodně těžké. V poločase jsme ale poslechli trenéra, hodili křivdu za hlavu a snažili se bojovat a pokračovat v předchozí taktice dokonale zabezpečené obrany," uvedl kapitán domácích fotbalistů Ondřej Šilinger.

Sám minutu před koncem proměnil pokutový kop. "To jsem už jen upravil výsledek. Po druhém gólu jsme více otevřeli hru. Soupeř nás potrestal, už jsme však neměli co ztratit. I když už nám v závěru chybělo více sil, myslím, že jsme navzdory porážce ostudu neudělali," dodal Šilinger.

 
Články odjinud


Články odjinud