Teplice jdou dál v MOL Cupu, Příbrami daly tři góly. Uspěla i Karviná

0
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc
Bojovník Šín, tvář nového Baníku. Čím připomíná Ševčíka a kde má strop?

Fotbalisté Teplic zvítězili ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu na hřišti druholigové Příbrami 3:0 a postoupili do osmifinále. Branky vstřelili Tomáš Kučera, Lukáš Mareček a Jakub Křišťan. Dál jde také Karviná, která zvládla zápas na půdě divizní Soběslavi.

Teplický tým poslal do vedení v 10. minutě Kučera. Náskok hostů mezi 47. a 53. minutou zvýraznili Mareček s Křišťanem. Severočeši zabrali po dvou ligových porážkách za sebou. Příbram prohrála poprvé od srpna a po 12 soutěžních utkáních.

Dalších 11 zápasů 3. kola je na programu ve středu. Lídr nejvyšší soutěže Plzeň zavítá do Hlučína, Sparta se představí v Domažlicích a Slavia nastoupí v pražském derby na Dukle. Obhájce pohárové trofeje Slovácko přivítá Varnsdorf.

3. kolo MOL Cupu:

FK Příbram - FK Teplice 0:3 (0:1)
Branky: 10. Kučera, 47. Mareček, 53. Křišťan.

Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek, Knapík, Hybš (51. Shejbal) - Hyčka, Kučera (65. Jukl), Mareček, Kodad - Křišťan (72. Čičovský) - Gning (65. Vachoušek), Žák (72. Procházka). Trenér: Jarošík.

Soběslav - Karviná 0:2 (0:0)
Branky: 56. a 90. Durosinmi

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.