1. dubna 2022 • 15:16

Byl ve Spartě i Plzni, ochutnal Ligu mistrů. Teď Zeman bude hrát divizi

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není to ani čtyři roky, co si zahrál slavnou Ligu mistrů, teď ale kariéra Martina Zemana jede nesprávným směrem. S rychlým záložníkem se na začátku roku rozloučili v Polsku a po návratu domů se kluby z nejvyšších soutěží nehlásily. Zakotvil tak až ve čtvrtém patře českého fotbalu.  V kádru polské Termaliky dál bojují o záchranu nejvyšší soutěže hned tři Češi – Matěj Hybš, Michal Hubínek a Tomáš Poznar. Na začátku roku se navíc dva s maloměstem východně od Krakova rozloučili. Zatímco po Adamu Hlouškovi sáhl Zlín, kde pravidelně hraje, Martin Zeman si ligové angažmá nenašel.

Rodák z Tábora, který většinu své „české“ kariéry odehrál v Praze, Příbrami a Plzni, minimálně na jaro zakotvil mezi těmito městy – v západočeském Mýtu, které hraje divizi.

„Znám se s majitelem klubu, do léta tak budu hrát v Mýtě,“ potvrdil Deníku. Nastoupit by mohl už v sobotu dopoledne v Mariánských Lázních v přímém souboji o sedmé místo tabulky divize A.

LIGA NARUBY: Zeman v akci! Růžovou kštici mu hlídal i spoluhráč
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
1

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud