17. března 2016 • 12:00

Sparťané si za odměnu vzali do Říma partnerky. Bydlí ale zvlášť

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1! Zlín - Ostrava: Geniální Baroš! Veterán pláchl stoperům a Dostála si vychutnal, 0:1!
Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show Pardubice - Litvínov 2:6. Hosté rozjeli parádní gólovou show
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ŘÍMA | Atraktivní zájezd do Říma pojala Sparta i jako vhodnou příležitost k poděkování za dosud dobře odvedenou práci. Proto na odvetu osmifinále Evropské ligy proti Laziu přicestovali i úspěšní mládežničtí trenéři klubu a také manželky a přítelkyně hráčů. „Je to odměna pro hráče,“ glosoval přítomnost drahých poloviček trenér Zdeněk Ščasný.Marek Kincl, autor legendárního postupového gólu proti Laziu v Lize mistrů před dvanácti lety. Bývalý reprezentační gólman Petr Kouba. Nebo televizní kuchař Emanuele Ridi. Výprava Sparty na odvetu osmifinále Evropské ligy v Římě se zajímavými tvářemi jen hemžila.

Nejvíc pozornosti však stejně přitahovala skupina atraktivních dam a dívek. Fotbalisty posledního českého zástupce na mezinárodní scéně totiž tentokrát doprovázejí i jejich partnerky.

Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.
Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.

V luxusním pětihvězdičkovém Grand Hotelu Plaza v centru Věčného města se tak ubytovaly manželky Davida Lafaty, Bořka Dočkala, Ondřeje Mazucha či Radoslava Kováče, jakož i přítelkyně Costy, Martina Frýdka nebo Lukáše Juliše.

„Byla to odměna pro hráče, ale není to pojaté tak, že by si sem přijeli užít radovánky. Přijeli sem hlavně hrát, a že jsou tady i jejich partnerky, je naprosto logické, protože sem klub stejně vypravoval dvě letadla. Myslím, že je to v pořádku,“ komentoval to trenér Zdeněk Ščasný, který s hráči a realizačním týmem bydlí samozřejmě v jiném hotelu.

„Hráči tady určitě nejsou pro to, aby si prohlíželi Španělské schody a Fontánu di Trevi, ale manželky tam můžou,“ dodal s úsměvem kouč, jehož manželka Hana zatím absolvovala se Spartou v této sezoně všechny výjezdy. A soudě podle výsledků zatím nosí klubu štěstí.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze