17. března 2016 • 12:00

Sparťané si za odměnu vzali do Říma partnerky. Bydlí ale zvlášť

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ŘÍMA | Atraktivní zájezd do Říma pojala Sparta i jako vhodnou příležitost k poděkování za dosud dobře odvedenou práci. Proto na odvetu osmifinále Evropské ligy proti Laziu přicestovali i úspěšní mládežničtí trenéři klubu a také manželky a přítelkyně hráčů. „Je to odměna pro hráče,“ glosoval přítomnost drahých poloviček trenér Zdeněk Ščasný.Marek Kincl, autor legendárního postupového gólu proti Laziu v Lize mistrů před dvanácti lety. Bývalý reprezentační gólman Petr Kouba. Nebo televizní kuchař Emanuele Ridi. Výprava Sparty na odvetu osmifinále Evropské ligy v Římě se zajímavými tvářemi jen hemžila.

Nejvíc pozornosti však stejně přitahovala skupina atraktivních dam a dívek. Fotbalisty posledního českého zástupce na mezinárodní scéně totiž tentokrát doprovázejí i jejich partnerky.

Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.
Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.

V luxusním pětihvězdičkovém Grand Hotelu Plaza v centru Věčného města se tak ubytovaly manželky Davida Lafaty, Bořka Dočkala, Ondřeje Mazucha či Radoslava Kováče, jakož i přítelkyně Costy, Martina Frýdka nebo Lukáše Juliše.

„Byla to odměna pro hráče, ale není to pojaté tak, že by si sem přijeli užít radovánky. Přijeli sem hlavně hrát, a že jsou tady i jejich partnerky, je naprosto logické, protože sem klub stejně vypravoval dvě letadla. Myslím, že je to v pořádku,“ komentoval to trenér Zdeněk Ščasný, který s hráči a realizačním týmem bydlí samozřejmě v jiném hotelu.

„Hráči tady určitě nejsou pro to, aby si prohlíželi Španělské schody a Fontánu di Trevi, ale manželky tam můžou,“ dodal s úsměvem kouč, jehož manželka Hana zatím absolvovala se Spartou v této sezoně všechny výjezdy. A soudě podle výsledků zatím nosí klubu štěstí.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze