Sparťané si za odměnu vzali do Říma partnerky. Bydlí ale zvlášť | iSport.cz
17. března 2016 • 12:00

Sparťané si za odměnu vzali do Říma partnerky. Bydlí ale zvlášť

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Teplice - Liberec očima redaktora: Jaká opatření musel dodržovat? Co ohlasy?
Druhý díl dokumentu Nová generace již zítra: Jak fungují mládežnické akademie?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ŘÍMA | Atraktivní zájezd do Říma pojala Sparta i jako vhodnou příležitost k poděkování za dosud dobře odvedenou práci. Proto na odvetu osmifinále Evropské ligy proti Laziu přicestovali i úspěšní mládežničtí trenéři klubu a také manželky a přítelkyně hráčů. „Je to odměna pro hráče,“ glosoval přítomnost drahých poloviček trenér Zdeněk Ščasný.Marek Kincl, autor legendárního postupového gólu proti Laziu v Lize mistrů před dvanácti lety. Bývalý reprezentační gólman Petr Kouba. Nebo televizní kuchař Emanuele Ridi. Výprava Sparty na odvetu osmifinále Evropské ligy v Římě se zajímavými tvářemi jen hemžila.

Nejvíc pozornosti však stejně přitahovala skupina atraktivních dam a dívek. Fotbalisty posledního českého zástupce na mezinárodní scéně totiž tentokrát doprovázejí i jejich partnerky.

Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.
Fotbalisté Sparty si mohli do Říma vzít své partnerky. Na snímku Costa Nhamoinesu s přítelkyní.

V luxusním pětihvězdičkovém Grand Hotelu Plaza v centru Věčného města se tak ubytovaly manželky Davida Lafaty, Bořka Dočkala, Ondřeje Mazucha či Radoslava Kováče, jakož i přítelkyně Costy, Martina Frýdka nebo Lukáše Juliše.

„Byla to odměna pro hráče, ale není to pojaté tak, že by si sem přijeli užít radovánky. Přijeli sem hlavně hrát, a že jsou tady i jejich partnerky, je naprosto logické, protože sem klub stejně vypravoval dvě letadla. Myslím, že je to v pořádku,“ komentoval to trenér Zdeněk Ščasný, který s hráči a realizačním týmem bydlí samozřejmě v jiném hotelu.

„Hráči tady určitě nejsou pro to, aby si prohlíželi Španělské schody a Fontánu di Trevi, ale manželky tam můžou,“ dodal s úsměvem kouč, jehož manželka Hana zatím absolvovala se Spartou v této sezoně všechny výjezdy. A soudě podle výsledků zatím nosí klubu štěstí.

Vstoupit do diskuse
0
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud