Bičík má po Váchově zákroku zraněný prst. Ščasný raději vtipkuje | iSport.cz
Jakub Konečný
16. března 2016 • 18:30

Bičík má po Váchově zákroku zraněný prst. Ščasný raději vtipkuje

TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z ŘÍMA | Byť se marodka Sparty před odvetou Evropské ligy na hřišti Lazia téměř vyprázdnila, řeší lékaři letenského klubu zdravotní stav Davida Bičíka. Gólmanská jednička má totiž od nedělního zápasu v Olomouci vykloubený prostředníček pravé ruky. Pokud by nebyl k dispozici, musel by v těžkém zápase zaskočit Miroslav Miller, tedy brankář číslo tři.Jde o vedlejší produkt nejdiskutovanějšího momentu 21. kola. Když totiž David BičíkLukášem Váchou vyrazili společnými silami hlavičku Aidina Mahmutoviče, vykloubil si při tom prvně jmenovaný prostředníček pravé ruky. Zraněný prst měl při dnešním odletu do Říma zatejpovaný.

Olomouc - Sparta: Do brány hlavičkoval Mahmutovič, Vácha vyrazil míč rukou

„Ani nevím, jestli se s tím vejdu do rukavic,“ uvedl zkušený gólman v rozhovoru pro Českou televizi. „Ba ne, takových zranění jsem měl už několik a vždy jsem s nimi chytal,“ dodal však hned vzápětí.

Za marginálii to považuje i trenér Zdeněk Ščasný.

„Je v pořádku, teda aspoň doufám. Vycházím z toho, že je dobrej,“ řekl na Bičíkovu adresu Ščasný, který se nepříjemné téma snažil odlehčit. „Já se s Davidem moc nebavím, protože měl nejdřív problémy s nohou, teďka s prstem. Myslím, že mu nejvíc pomůže, když to přecházíme,“ dodal s úsměvem.

Pro Spartu by Bičíkova případná absence představovala vážnou komplikaci, neboť by při dlouhodobém zranění dvojky Marka Štěcha musel střelcům Lazia čelit Miroslav Miller, který je v hierarchii letenských gólmanů až číslo 3.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud