Český souboj o Evropskou ligu pro Procházku. Kadlec s Novákem padli

0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Play off o Evropskou ligu přineslo přímý souboj českých fotbalistů a po úvodním utkání 4. předkola má blíže k postupu Václav Procházka z Osmanlisporu, který zvítězil na hřišti Midtjyllandu 1:0. Dánskému celku nepomohli k lepšímu výsledku ani Václav Kadlec s Filipem Novákem. Všichni tři Češi odehráli celý zápas.

Jediný gól utkání padl ve 20. minutě, kdy Banggaard zamířil do vlastní branky po akci bývalého útočníka Liberce Delarge. Obrana dirigovaná Procházkou už těsnou výhru uhlídala, ačkoli měl Midtjylland ve druhé půli výraznou převahu.