Baroš pomohl brankou k vítězství

Milan Baroš
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený

AKTUALIZOVÁNO - Útočník Milan Baroš se podílel jedním gólem na vítězství Galatasaraye Istanbul v úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy na hřišti izraelského klubu Maccabi Netanya 4:1

V dalších zápasech se střelecky prosadili také Tomáš Jun z Austrie Vídeň a žilinský David Kobylík, jejichž týmy remizovaly.Fotbalisté Maccabi Netanya sice doma vstřelili ve 25. minutě úvodní branku, ale istanbulský obránce Hakan Balta už o šest minut později vyrovnal.

Druhá půle patřila hostům. Střelecky se prosadili záložník Sabri Sarioglu a Australan Harry Kewel. V 73. minutě se dočkal i Baroš, který po přiťuknutí spoluhráče Ardy zblízka prostřelil domácího brankáře.Nejlepší střelec uplynulého ročníku turecké ligy obdržel krátce po gólu žlutou kartu a na posledních deset minut přepustil místo na hřišti konžskému reprezentantovi Shabanimu Nondovi.

Záložník Kobylík vstřelil jedinou branku Žiliny, která na svém stadionu remizovala s Hajdukem Split 1:1. Skóre zápasu, kterému předcházely divoké výtržnosti hostujících fanoušků, otevřel v 52. minutě po chybě obrany brazilský útočník Hajduku Rafael Paraiba.

Kobylík v 73. minutě vyrovnal z penalty a zajistil svěřencům trenéra Pavla Hapala do odvety o něco přijatelnější výsledek. V sestavě Žiliny byl i obránce Ondřej Šourek.Prosadil se i útočník Jun, jehož Austria Vídeň remizovala na půdě Vojvodiny Novi Sad také 1:1. Celý zápas v Srbsku odehrál v dresu rakouského týmu také obránce Petr Voříšek.

Blízko postupu je Hamburk, který zvítězil na hřišti dánských Randers vysoko 4:0. Kapitán David Jarolím odešel ze hřiště po půl hodině hry za rozhodnutého stavu 3:0.

Stoper David Rozehnal, který do HSV přestoupil ve středu z Lazia Řím, zatím nebyl k dispozici.Český kapitán Polonie Varšava Radek Mynář byl vyloučen v utkání s Bredou, která v Polsku zvítězila 1:0.

Mynář viděl po inkasované brance v rychlém sledu dvě žluté karty a musel ze hřiště.Vysokou výhru si připsali fotbalisté Fenerbahce Istanbul, kteří doma deklasovali Honvéd Budapešť 5:1.

Velký podíl na tom měl španělský kanonýr Güiza, který zaznamenal hattrick.AS Řím otočil zápas s Gentem a díky třem brankám v druhém poločase porazil belgický klub 3:1.

Nedařilo se Samaře, která prohrála na půdě irského St. Patrick's 0:1. V záloze hostů odehrál celý zápas Jiří Jarošík, útočník Jan Koller nebyl ani na lavičce.

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H