Nadšený Drogba se vrátí na Chelsea: Budu hrát dvakrát doma! | iSport.cz
16. prosince 2013 • 14:50

Nadšený Drogba se vrátí na Chelsea: Budu hrát dvakrát doma!

Autor: pta, iSport.cz
Kanonýr Didier Drogba znovu přijede na Chelsea. Tentokrát ovšem v dresu Galatasaraye Istanbul.
TOP VIDEA
TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert TOP MOMENTY 20. kola: Vrbova hořká rozlučka s Plzní a slávistický koncert
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedno přání se Josému Mourinhovi splnilo už před Vánoci. V osmifinále Ligy mistrů chtěl trenér Chelsea přivítat zpátky na Stamford Bridge útočníka Didiera Drogbu, který právě v anglickém klubu pod Mourinhovým vedením zažil skvělé časy. A po dnešním losování už je jisté, že se tak stane! Chelsea skutečně bude hrát s Galatasarayem Istanbul.Také kanonýr z Pobřeží slonoviny byl z výsledku losu u vytržení. „Jsem nejšťastnější chlápek v celé soutěži. V obou zápasech budu hrát na domácím stadionu. Uvidíme se za pár měsíců,“ vzkázal Drogba fanouškům do Londýna.

Není to vůbec přehnaná reakce. V Chelsea mají fanoušci krásné vzpomínky na osm let, kdy Drogba oblékal modrý dres. Loni v létě si navíc Drogba dopřál parádní rozlučku. Ve vítězném finále Ligy mistrů nejdřív vyrovnávacím gólem poslal zápas s Bayernem Mnichov do prodloužení a po něm proměnil za Chelsea rozhodující penaltu.

Při svém odchodu slíbil, že v anglické lize nikdy nepůjde do jiného klubu. "Na to jsem příliš oddaný Chelsea. Moje krev je modrá, a to se nikdy nezmění." Nejen za tato slova fanoušci Drogbu stále milují.

Dá se čekat, že kanonýrovi Galatasaraye se dostane velkolepého přivítání. „Didier Drogba si zaslouží skvělé přijetí. Dvakrát až třikrát větší, než jsem měl po svém návratu já,“ prohlásil Mourinho minulý týden. Než v březnu Galatasaray na Chelsea dorazí, určitě svá slova ještě několikrát zopakuje.

 

 

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud