Jan Podroužek
28. července 2015 • 09:55

Spláchla je BOUŘKA! Sparťané v Moskvě prchali před průtrží mračen

TOP VIDEA
NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu NEJ góly Premier League: Martialova dělovka i krásné trefy Liverpoolu
V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač V nominaci na OH chybí Michálek, Růžička nebo Nečas. Ještě není připravený, vysvětluje Jandač
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z MOSKVY | Nejdřív bylo všude krásně modro. Obloha vymetená, a sparťané se chystali na večerní trénink den před zápasem třetího předkola Ligy mistrů proti domácímu CSKA Moskva. Pak jako když mávnete rukou, nebe se zatáhlo a na trávník v Chimkách dopadaly provazy deště. Letenský výběr musel po čtrnácti minutách ze hřiště. Nakonec ale po krátké pauze dotrénoval.Počasí se včera v Moskvě během nepatrné chvilky úplně obrátilo. Příjemných 25 stupňů se razantně ponížilo, začal foukat silný vítr a do toho průtrž mračen jak vyšitá. V tu dobu si zrovna Sparta odbývala předzápasový trénink.

Brutální průtrž mračen se spustila na trénující fotbalisty Sparty
Brutální průtrž mračen se spustila na trénující fotbalisty Sparty

Všichni hráči se stihli jen párkrát proběhnout s balonem po hřišti, protáhnout se. Gólmani sotva začali rozcvičku. A všichni celí durch pak po čtrnácti minutách museli zpátky do kabin.

Nejdřív se zdálo, že mají s dalším průběhem přípravy utrum, nakonec se ale po pár minutách vrátili zpátky a v o něco příznivějším dešti dorazili trénink.

Dnes má být počasí v Moskvě zase nevyzpytatelné. Některé zpravodajské servery hlásí kontinuální déšť od šesté do deváté večer, tedy přesně v době, kdy Sparta hraje s CSKA první zápas třetího předkola. Jiné ale odkazují na pohodové podnebí přes dvacet stupňů a sprcha žádná.

Duel CSKA Moskva - Sparta sledujte od 18.15 ONLINE zde »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze