14. dubna 2017 • 16:13

Bartra prožil při útoku hrůzné chvíle: Teď jsem pyšný a mám touhu žít

Autor: ,
TOP VIDEA
Řepka: Klasický slávista? Vlček. Ty jsi ho jednou nechutně složil, řekl Šmicer Řepka: Klasický slávista? Vlček. Ty jsi ho jednou nechutně složil, řekl Šmicer
Liberec - Brno: Melichárek vyrazil míč jen k Pulkrabovi, a ten dal gól na 1:0! Liberec - Brno: Melichárek vyrazil míč jen k Pulkrabovi, a ten dal gól na 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za nejdelších a nejtěžších patnáct minut v životě označil obránce Marc Bartra z Dortmundu úterní bombový útok na autobus fotbalistů německého celku. Šestadvacetiletý Španěl při něm jako jediný člen týmu utrpěl zranění a v nemocnici se podrobil operaci zlomené ruky.Autobus cestou na domácí čtvrtfinále Ligy mistrů s Monakem poškodily tři exploze a vedle Barty byl zraněn ještě policista, který na motocyklu doprovázel německý tým při cestě na stadion. Utkání bylo kvůli útoku přeloženo na středu, kdy Borussia prohrála 2:3.

"Cítil jsem bolest, paniku a nejistotu, protože jsem nevěděl, co se děje a jak dlouho to bude trvat. Bylo to nejdelších patnáct minut v životě," napsal obránce na twitteru.

720p 480p 360p 240p
Fotbal sbližuje! Tohle dokázal po útocích v Dortmundu

"Šok už pomalu ustupuje a místo něj mám obrovskou touhu žít, bojovat, pracovat, smát se, milovat, věřit, hrát, trénovat, užívat si rodiny, přátel, bránit a před každým zápasem cítit trávu," dodal.

K fotbalu by se měl Bartra vrátit zhruba za měsíc. "Víte, co cítím, když se podívám na moje zraněné a oteklé zápěstí? Pýchu, protože si přitom vždycky řeknu, že to je jediná bolest, kterou se jim podařilo nám způsobit," prohlásil bývalý obránce Barcelony.

720p 480p 360p 240p
Výbuch zasáhl autobus fotbalistů Dortmundu. Policie prohledala místo incidentu

Marc Bartra už má sádru a pozdravil všechny fanoušky, kterým poděkoval za podporu
Marc Bartra už má sádru a pozdravil všechny fanoušky, kterým poděkoval za podporu

720p 480p 360p 240p
„Dortmund, Dortmund!“ Autobus týmu poškodily exploze, fanoušci konkurence mu vyjádřili podporu

720p 480p 360p 240p
SESTŘIH Ligy mistrů: Dortmund - Monako 2:3. Ostře sledovaný duel rozhodl Mbappé

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze