18. září 2008 • 13:49

Aalborg se odvolal proti mylné červené

Autor:
Hostující Gaganowski (v tmavém) s souboji
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Italský fotbalový rozhodčí Matteo Trefoloni ve středu večer udělal chybu a vyloučil v utkání Ligy mistrů úplně jiného hráče, než měl. Myslí si to alespoň vedení Aalborgu.Tým už sepsal protest proti výkonu italského arbitra. Navíc se bude snažit dosáhnout omilostnění svého obránce Michaela Beauchampa, kterého za vyloučení na půdě Celtiku Glasgow čeká automatický jednozápasový distanc.

Beauchamp musel ze hřiště v 79. minutě poté, co údajně jako poslední hráč obrany hostí fauloval unikajícího soupeře.

"Jenže to jsem byl já, kdo měl jít ze hřiště. Naštěstí k tomu sice nedošlo, ale spoluhráče je mi hodně líto," přiznal se hned po zápase skutečný viník Michael Jacobsen.

"Budeme si na to muset stěžovat, rozhodčí prostě udělal jasnou chybu. To přece viděl každý," prohlásil dnes sportovní ředitel Aalborgu Lynge Jakobsen.

Na výsledek si ale Dánové příliš stěžovat nemohou, při své premiéře v elitní soutěži přežili bez úhony vyloučení i penaltu domácích a odvezli si bod za bezbrankovou remízu.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze