Ferguson: Vyhrál lepší tým | iSport.cz
27. května 2009 • 23:53

Ferguson: Vyhrál lepší tým

Autor: pj
Vstoupit do diskuse
0
Alex Ferguson
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohrál ve finále Ligy mistrů a uznal, že oprávněně. Podle manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona Barcelona získala trofej nejprestižnější evropské soutěže, protože byla nejlepší.United vstoupili do utkání aktivně. Ale ani jeden jejich útok nedokázali gólově zakončit. Zato Samuelovi Eto'ovi stačila na druhé straně jedna akce a okamžitě poslal Barcelonu do vedení.

"První branka nás zničila, byl to špatný vstup do utkání. Pokud dáte fotbalistům Barcelony míč, udrží ho na svých kopáčkách po celou noc," uvedl po utkání Ferguson.


O přestávce se proto rozhodl nasadit argentinského útočníka Carlose Téveze, který nahradil neefektivního Andersona. Ale ani to nepomohlo. "Barcelona zkrátka bránila velice dobře," vzdychl.

Ve druhé půli přidal druhý gól katalánského velkoklubu Lionel Messi a pomohl svému týmu k vysněnému triumfu. "Upřímně, prohráli jsme s nejlepším klubem," připustil zkušený kouč.

"My jsme naopak nepředvedli vše, co umíme. A zaslouženě prohráli. Jsme zklamaní, ale stále máme mladý tým, který toho může v budoucnu hodně dokázat," dodal Ferguson.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud