2. srpna 2009 • 15:45

Řepkův start v Řecku je stále nejistý

Autor:
Zraněný Tomáš Řepka odchází po derby s Bohemians 1905 do kabiny
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stihne sparťanský stoper Tomáš Řepka úterní odvetu třetího předkola Ligy mistrů v Aténách? To zatím stále nikdo nedokáže s bližší přesností určit.Pětatřicetiletý stoper se zranil v pátečním ligovém utkání s Bohemians 1905 (0:0). Po souboji s útočníkem Nešporem se držel za poraněné stehno, které jej navíc už trápilo v jarní části minulé sezony.

„Tomáš podstoupil ráno vyšetření, které naštěstí neprokázalo závažnější zranění,“ uvedl v sobotu odpoledne tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík. „Stále platí diagnóza: natažený sval,“ dodal ještě vzápětí.

Čas neúprosně utíká, v pondělí ráno už Letenští odlétají do Atén. Tam se pokusí na hřišti Panathinaikosu postoupit do čtvrtého předkola Ligy mistrů. V prvním utkání si vytvořili dobrou pozici, doma zvítězili 3:1.

„Klubový lékař aplikoval Tomášovi injekce, které pomáhají poraněnému svalu v hojení a regeneraci. Jeho start v úterním zápase v Aténách však zůstává stále nejistý,“ poznamenal Kasík.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, řepka, zranění, sval
 Klasická verze
Mobilní verze