Kungfu Valdés málem ukopl soupeři hlavu | iSport.cz
Jakub Konečný
3. listopadu 2010 • 13:07

Kungfu Valdés málem ukopl soupeři hlavu

TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Uf, to muselo bolet! V úterním zápase Ligy mistrů mezi FC Kodaň a FC Barcelona sestřelil gólman hostí Victor Valdés domácího útočníka Dameho N´Doyeho zákrokem jak vystřiženým z akčních filmů. V civilu by mu za to hrozilo obvinění z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Na hřišti však Valdés vyvázl dokonce bez žluté karty!Seběhlo se to hned v 11. minutě. Šéf barcelonské defenzivy Carles Puyol podcenil dlouhý balon a jak je jeho dobrým zvykem, nechal se předběhnout mnohem rychlejším N´Doyem.


Šanci senegalského forvarda však za hranicí šestnáctky rázně utnul Valdés - při kaskadérském letu vzduchem možná trefil balon, určitě však hlavu N´Doyeho. Nešťastníka napálil přímo kolenem. Brr.

Brankář Barcelony Viktor Valdés tvrdě vlétl do kodaňského N´DoyelehoBrankář Barcelony Viktor Valdés tvrdě vlétl do kodaňského N´DoyelehoFoto Reuters

„Opravdu hnusný faul,“ otřásl se i komentátor serveru Goal.com.
Pro fotbalové pamětníky to bylo dokonalé dèja vu.

Hrůzostrašná srážka jim totiž okamžitě připomněla karambol, k němuž došlo v semifinále mistrovství světa 1982.

Tehdy prakticky totožným způsobem srovnal se zemí německý gólman Harald Schumacher francouzského zadáka Patricka Battistona, který musel opustit hřiště na nosítkách s těžkým otřesem mozku a bez několika vyražených zubů.

To N´Doye vyvázl z Valdésova útoku celkem bez úhony, po několika minutách ošetřování se vrátil do hry a pomohl Kodani vybojovat senzační remízu 1:1.

Podívejte se, jak Valdés sestřelil N'Doyeho:

Victor Valdés skoro ukopl N'Doyemu hlavu


„Za dva a půl roku, co vedu Barcelonu, jsme nenarazili na fyzicky silnější tým, než je Kodaň,“ vysekl domácím poklonu kouč hostí Pep Guardiola.
Nezničitelný N´Doye – byť nechtěně – jeho slova jen potvrdil.

Tvrdý střet brankáře Valdése s N´Doylem. Gólman Barcelony soupeři málem ukopl hlavu
Tvrdý střet brankáře Valdése s N´Doylem. Gólman Barcelony soupeři málem ukopl hlavu

 

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud