Sestry sledují esa pražských "S" | iSport.cz
4. října 2008 • 12:00

Sestry sledují esa pražských "S"

Autor: Blesk
Tomáš Necid
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
RENTGEN: Jaká je souhra stoperů Sparty? Návrat Hancka odskáče Lischka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Oba mají formu. A nejen to. Co mají ještě před velkým pondělním derby společného sparťanský fotbalista Jiří Kladrubský se slávistou Tomáše Necidem? Odpověď: Sestru, která umí sakra dobře kopat do míče.



Lucie Kladrubská (21) válí ve Spartě i v české reprezentaci, Simona Necidová (14) střílí góly v útoku slávistické juniorky. „Jirkovi vděčím za všechno. Že jsem začala hrát fotbal,“ říká slečna Lucie. „Jsem na Tomáše pyšná,“ doplňuje sokyni mladičká Simona.

Obě mají důvod k obdivným slovům: Kladrubský už nakukuje do první české reprezentace, Necid je nejlepším ligovým střelcem. Chlapci jim jsou navíc k ruce i v životě. Lucie bydlí s bráchou a jeho přítelkyní, Simona s Tomášem pořád žijí s rodiči.

V pondělí se však úlohy obrátí. Pomáhat budou sestřičky – obě budou fandit svým. „Jsem slávistka, do Sparty bych nešla,“ říká Necidová. „Ve Spartě jsem moc spokojená,“ přikývne Kladrubská.
Která z nich bude v pondělí večer nahoře?

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud