31. října 2008 • 12:00

Papadopulos: Na Spartu jsem se necítil

Autor:
Reklama
Michal Papadopulos při online rozhovoru se čtenáři deniksport.cz
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový útočník Mladé Boleslavi Michal Papadopulos odpovídal v pátek od 11:30 v on-line rozhovoru čtenářům internetového portálu deniksport.cz!Michal Papadopulos, fotbalista s řeckými předky, se během on-line rozhovoru nevyhnul otázce, zda dostal nabídku reprezentovat Řecko. "Byly tam nějaké telefonáty z řecké strany, ale narodil jsem se v Česku a pro mě bylo prvořadé hrát za českou reprezentaci. Doufám, že se mi to v budoucnu poštěstí."

Bylo na něm patrné, že jeho srdce sice nyní bije pro Mladou Boleslav, ale v koutku duše zůstal baníkovcem a Ostravu stále považuje za svůj domov. "
Trvalé bydliště mám pořád v Ostravě. Je to pořád můj domov." A také se tam chce jednou vrátit. "Můj sen je otevřít si někde v Ostravě kavárnu."

Od čtenářů také přiletěla ožehavá otázka, jak to bylo s ním a se Spartou. "Nabídku ze Sparty jsem měl v létě, ale nepřijal jsem ji, protože jsem se na ni necítil." Také na blízkou budoucnost v reprezentaci přišla řeč, ale boleslavský útočník byl přeci jen skeptický. "Myslím si, že do San Marina nepojedu. Jsou tu lepší hráči, než jsem já."

Jeden z tazatelů se také ptal, proč Papadopulos shodil svoji bujnou kštici. Papa neotálel a udělal v tom jasno. "Ostříhal jsem se, protože mě do toho delší dobu tlačil můj otec a bratranec Petr. A popravdě mi to už vadilo."

MICHAL PAPADOPULOS
Datum narození: 14.04.1985
Místo narození: Ostrava
Výška (cm): 187
Váha (kg): 83
Přezdívka: Papa

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze