Spartu posílí Hubník a trenér Jindra | iSport.cz
27. prosince 2008 • 11:10

Spartu posílí Hubník a trenér Jindra

Autor: šq
Roman Hubník
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do začátku zimní přípravy zbývá týden, ale na Letné mlčí. Kdo přijde, aby nahradil ty, kteří neuspěli? Podle informací Sportu se zdá, že do obrany přijde Roman Hubník z FK Moskva. Realizační tým zase posílí třetí asistent Jindra.Právě na místě stopera si Sparta celý podzim zoufala. Při možném odchodu Řepky to znamená, že angažmá zkušeného obránce je klíčovým úkolem.

Po posledních jednáních se zdá, že na Letnou zamíří čtyřiadvacetiletý Roman Hubník, který od loňského února hraje v moskevském FK.

Další posily? Mluví se o mladých zahraničních fotbalistech, zejména na pozici tvořivého záložníka. Jména však zůstávají v tajnosti.

Seznam, jichž by se Sparta ráda zbavila, je jistější (Blažek, Grigar, Řepka, Had, Kučera, Došek, Kúdela, Holenda) – ovšem nikde není psáno, že klub skutečně opustí.

Mají totiž platné smlouvy, a tak odejdou pouze na základě vlastního souhlasu. Mnozí raději zvolí kvůli lukrativním podmínkám působení v „béčku“.

Změny nastanou také v realizačním týmu. Podle Sportu doplní trenérský tým Aleš Jindra, dosavadní Haškův asistent v druholigovém Sokolově. K týmu by se měl připojit před zahájením zimní přípravy zkraje příštího roku.

S Haškem v uplynulém kalendářním roce pracoval coby asistent v druholigovém Sokolově. Společně jej po podzimu dovedli na šesté místo tabulky. Jindra působil v prvoligových celcích Plzně a Blšan, v nejvyšší soutěži odehrál 33 utkání a vstřelil 2 branky.

Zbylí členové dosavadního trenérského týmu by podle Sportu měli ve svých funkcích setrvat – o gólmany se bude starat Jan Stejskal, fitness přípravu povede Aleš Kaplan.

Témata:  sport, fotbal, Sparta, Hubník, jindra
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud