Kladrubský a Kucka mají po operaci | iSport.cz
28. května 2009 • 16:55

Kladrubský a Kucka mají po operaci

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Kladrubský
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparťanští fotbalisté Jiří Kladrubský a Juraj Kucka jsou po operaci kolenních kloubů. U Kladrubského nakonec byla potvrzena původní diagnóza přetržených zkřížených vazů v levé noze, Kuckovi lékaři operovali poraněný meniskus v pravém koleně.ČTK o tom informoval sparťanský mluvčí Ondřej Kasík.Kladrubský si zranění způsobil v duelu s Bohemians, Kucka měl dlouhodobější potíže. Oba se teď ocitli na operačním stole v pražských Vysočanech, kde se o zákrok postarali kluboví lékaři Petr Novák a Jiří Váchal.

Nejdříve šel pod skalpel ve středu Kucka. "Pan doktor mi sesvorkoval meniskus, opravil chrupavku a ještě ten samý den mě propustil do domácího ošetřování. Večer to bolelo hodně, ráno už bylo ale koleno o hodně lepší a cítím se docela dobře," citoval fotbalistu klubový web.

Dnes byl operován Kladrubský, jehož potíže budou mít za následek delší rekonvalescenci. Lékaři totiž potvrdili, že Kladrubský měl přetržený vaz a podstoupil jeho plastiku.

Podle klubu trval zákrok zhruba padesát minut a proběhl zcela podle plánu.Délku rekonvalescence klub nespecifikoval, ale zvlášť u Kladrubského se počítá s několikaměsíční absencí.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud