Účet za oslavu titulu? 5 milionů | iSport.cz
30. května 2009 • 03:00

Účet za oslavu titulu? 5 milionů

Autor: Blesk
Vstoupit do diskuse
2
Slávisté si večer náležitě vychutnali.
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Minimálně sedmnáct tisíc diváků uvidí dnešní mistrovské oslavy fotbalové Slavie. Kdo by ale čekal pompézní show, bude zklamán. Sešívaní sázejí při veselici hlavně na pomoc fanoušků, a tak rozpočet klubu zatíží v souvislosti s titulem především prémie vyplácené hráčům.Mistrovské útraty Slavie:

Prémie hráčům
Za obhajobu prvenství v lize měli sešívaní vypsané tučné prémie. „Kolik? To je interní informace,“ tvrdí mluvčí Slavie Ondřej Zlámal. Podle zákulisních informací Blesku činí pět milionů na tým.

Oslavy na stadionu
Poprvé v české historii převezme mistrovský tým pohár na pódiu postaveném uprostřed hřiště. Slavia zvolila taktiku »udělej si sám«. Díky spolupráci s fanoušky tak budou edenské výdaje minimální.

Oslavy v hospodě
Nasycení a napojení třicítky rozjařených fotbalistů vyjde na pořádný balík peněz. Pečená kolena, pivo, šampus a obligátní doutníky – náklady na mistrovskou »kalbu« jsou astronomické.

Témata:  sport, fotbal, Slavia, oslavy
Vstoupit do diskuse
2

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud