Trpké oslavy v Edenu: rvačka fanoušků | iSport.cz
1. června 2009 • 05:01

Trpké oslavy v Edenu: rvačka fanoušků

Autor: Petr Žaloudek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
Liberec - Pardubice: Zacharčukův nedůraz dokázal potrestat Gríger, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Na tak trpké oslavy titulu fanoušci Slavie asi nezapomenou! V sobotu se totiž v Edenu nerozdávala jen radost, ale i rány pěstí. Zatímco fotbalisté kroužili s pohárem kolem tribun, v domácím Policisté zasahují proti fanouškům, kotli se rvali chuligáni s »řadovými« příznivci.Dlouho velebení fanoušci sešívaných tak ukázali, že nejsou o nic lepší než jejich rivalové z Letné. Rvačka se strhla poté, co stovka fanoušků neuposlechla výzvy pořadatelů a vyrazila slavit na hřiště.

Následoval zásah ochranky, nadávky tribun a po návratu do hlediště bitka v kotli. Vypískaní chuligáni s posilami z polského Gorniku Walbrzych totiž neunesli kritiku červenobílého davu.

Celé mužstvo na podiu pro vítěze
Celé mužstvo na podiu pro vítěze


Mela probíhala i v době, kdy pod severní tribunu dorazili hráči s pohárem. „Je to zbytečná kaňka. Celou sezonu byli skvělí, ale tohle bylo fakt na nic,“ postěžoval si kapitán sešívaných Erich Brabec.

Zasáhnout tedy musela policie, která za potlesku nezúčastněných částí stadionu situaci uklidnila a odvedla pět Poláků. „Jsou podezřelí z ohrožování veřejného pořádku, ale zároveň jsme je museli ochránit proti přesile,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud