Kulič se po návratu do Boleslavi rozstřílel

Marek Kulič v souboji s teplickým Stožickým
Marek Kulič v souboji s teplickým StožickýmZdroj: Pavel Mazáč
ČTK
Ročník 09/10
Začít diskusi (0)

Dvěma trefami oslavil svůj návrat do mladoboleslavského dresu fotbalista Marek Kulič. Dvaatřicetiletý útočník pomohl svému mužstvu k vítězství 4:0 v přípravném utkání proti akademické reprezentaci České republiky.

Další dvě branky vstřelil Lukáš Opiela.

Stejně jako Kulič, který se po dvouletém působení ve Spartě znovu předvedl v dresu středočeského klubu, se po návratu z Chotěbuzi dobře uvedl i záložník Jan Rajnoch, jenž svého kolegu vyzval k první trefě už v desáté minutě. Další tři branky vítězů padly také před pauzou.

I v druhém poločase měli Středočeši řadu šancí, ale zakončit je už nedokázali. Nepomohl tomu ani příchod mladíka Jana Chramosty, který od odcházejícího Kuliče převzal nejen místo v útoku, ale také premiérově kapitánskou pásku.

Přípravný fotbalový zápas v Nymburce:

Mladá Boleslav - akademická reprezentace ČR 4:0 (4:0)
Branky:
10. a 34. Kulič, 37. a 44. Opiela.
Sestava Mladé Boleslavi: Miller (46. Šeda) - Prempeh, Rajnoch (61. Procházka), Rolko (66. Řezníček), Dalovič - Kysela (61. Kalina), Opiela (46. Kúdela), Louhoungou, Fabián (46. Poláček) - Kulič (61. Chramosta), Lemessa.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů