19. července 2009 • 21:15

Liberec vydřel vítězství nad Vlašimí

Autor:
Bořek Dočkal
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Slovanu Liberec porazili v generálce na ligový start druholigového nováčka z Vlašimi těsně 1:0 brankou Bořka Dočkala. Severočeši dnes měli původně hrát s ghanským klubem FC Takoradi, ale ten kvůli potížím s vízy nepřicestoval.Zápas byl současně křtem pro nově položený trávník na stadionu U Nisy.Stejně jako jiní trenéři se i Ladislav Škorpil rozhodl prostřídat během utkání celý kádr, kvůli zdravotním potížím nenastoupil Papoušek.

Vytrvalý tlak ale Severočeši proměnili v gól až dvacet minut před koncem, kdy Dočkal napálil míč do vlašimské šibenice.Škorpil si postěžoval, že to byl typický zápas Liberce v generálce. "Bylo to naše klasické představení týden před začátkem ligy.

V minulosti jsme nikdy neodehráli herně kvalitně poslední přípravný zápas. Týden před ligou vypadáme jako rozštelovaný motor, ale doufám, že ho do startu doladíme," uvedl liberecký kouč po utkání.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, liberec, vlašim
 Klasická verze
Mobilní verze