TOP VIDEA
Zlín - Plzeň: Kovařík posadil míč na hlavu Kolářovi a Plzeň rychle vede 1:0 Zlín - Plzeň: Kovařík posadil míč na hlavu Kolářovi a Plzeň rychle vede 1:0
Pardubice - Třinec: Už létají pěsti! Do první bitky se pustili Musil a Holland Pardubice - Třinec: Už létají pěsti! Do první bitky se pustili Musil a Holland
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Sparta v ligovém šlágru s Bohemians 1905 nenavázala na výkon s Panathinaikosem a musela se spokojit s bodem. „Bohemka sem přijela bránit. Její taktiku jsme nedokázali překonat,“ zoufal si po utkání navrátilec Patrik Berger.Proč se Sparta neprosadila v ofenzivě?
„Kdybych to věděl, tak bych to trenérovi řekl a vyhráli bychom. Není to jednoduché, Bohemka dobře bránila. Na druhou stranu musím říct, že sem přijela s taktikou, která se jim vyplatila a získali vytoužený bod. My jsme proti ní nic nevymysleli."

Berger už hrál, ale remíze Sparty nezabránil >>>
Řepka si natáhl sval, stihne odvetu s Řeky? >>>

Vadila vám tvrdá hra Bohemians?
„Tvrdá hra nám nevadí. Spíš jde o to, že jsem hráli proti bránícímu soupeři. Když sem přijede soupeř, který hraje otevřený fotbal, tak je pak naše hra úplně jiná. Zase nejsme tak skvělí fotbalisté, abychom pokořili v deseti lidech bránící tým."

Takže berete získaný bod s nováčkem ligy jako ztrátu...
„Určitě to ztráta je. Takovéhle zápasy musíme vyhrávat, protože myslíme na nejvyšší příčky. Je to ale pouze začátek, snad se to zlepší. Na druhou stranu pořád nemůžeme hrát v takovém tempu jako v Lize mistrů."

Sparťanští fanoušci se při derby s Bohemians 1905 nenechali zahanbit
Sparťanští fanoušci se při derby s Bohemians 1905 nenechali zahanbit

Co znamená dnešní remíza pro odvetu s Panathinaikosem?
„Tohle je liga a Liga mistrů je zase úplně něco jiného. Doma s Panathinaikosem jsme odehráli první půli a do Atén jedeme na druhou. Musíme se na to připravit a hodit zápas s Bohemkou za hlavu. Máme na to čtyři dny."

Na hřiště jste se vrátil po zranění. Kdy jste věděl, že nastoupíte?
„Lékař mi dal v Německu zelenou před dvěma dny. A stejný počet dnů jsem i trénoval."

Cítíte momentálně nějakou bolest, brzdí vás něco?
„Koleno je lepší, vyloženě žádná omezení nemám. Ale vím, že budu muset v budoucnu na operaci. Teď jsem na ní podle lékaře nemusel."

S jakými pocity jste do Německa odjížděl?
„Říkal jsem si, že je to 50 na 50."

Kdybyste nakonec na operaci musel, znamenalo by to konec kariéry?
„Jak už jsem říkal, ano, byl by to konec."

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze