Trenér Mazura ze Slovácka v akci
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti Podívejte se, jak by mohl stadion Bohemians vypadat v budoucnosti
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenéři Jablonce i Slovácka vyzvedli úroveň dnešní dohrávky druhého kola Gambrinus ligy, ve které domácí přestříleli Slovácko 3:2. "Fotbal dnes snesl přísné měřítko," ocenil kvalitu utkání jablonecký kouč Komňacký."Obě mužstva prokázala vůli hrát a vyhrát. Bylo to atraktivní utkání se spoustou střel, šancí a gólů. Na druhou stranu tam byla spousta takových chyb, které nás trenéry nutí k zamyšlení. V obranné fázi mi chyběla větší součinnost," řekl jablonecký kouč František Komňacký.

Z premiérové výhry v novém ročníku měl radost, protože Slovácko podle něj předvedlo na severu Čech velmi kvalitní fotbal.

"Musím vyzdvihnout výkon Slovácka a Petra Švancary, který byl pro naši branku největším nebezpečím. O to víc mě těší, že jsme porazili soupeře, který byl kvalitní. Bylo vidět, že Slovácko chtělo hrát dopředu, má na to hráče. V otevřené hře až do konce jsme i trochu se štěstím přetlačili utkání na svoji stranu," dodal Komňacký.

Hostujícího kouče Josefa Mazuru druhá porážka 2:3 za sebou hodně mrzela. "Padlo pět gólů, viděli jsme dobrý a pěkný zápas. Bod bychom si zasloužili, ale ve fotbale jde o to, kdo dá víc gólů. Chtěli jsme tu bodovat, ale nemáme nic a jedeme domů bez bodu," litoval Mazura.

"Škoda, že svoji šanci v závěru neproměnil Švancara. To jsou rozhodující chvíle, které se musí řešit tak, že z toho dá stoprocentně gól," posteskl si Mazura nad situací z 83. minuty.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze