Pitákův přesun do Hradce řád nedovoluje | iSport.cz
17. září 2010 • 14:41

Pitákův přesun do Hradce řád nedovoluje

Autor: čtk, ab
Vstoupit do diskuse
0
Radost z vyrovnání v podání Kovaříka (vlevo) a úspěšného střelce Pitáka
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový záložník Karel Piták v Hradci Králové hrát nebude. Registrační oddělení Českomoravského fotbalového svazu dnes zamítlo žádost o jeho roční hostování z Jablonce, protože podle nových pravidel hráč nemůže v jednom přestupním období dvakrát změnit klub.Jablonec se o návratu svého hráče dozvěděl až dnes. "Byli jsme informováni, že hostování není možné, a tak se Piták vrátil do naší přípravy," uvedl Petr Flodrman, sportovní ředitel severočeského klubu, který Pitáka získal v polovině července ze Salcburku.

Piták zamířil do svého mateřského klubu ve středu, kdy Hradcem poprvé trénoval a těšil se, že bude pomáhat k záchraně. Na to může nyní nejméně na půl roku zapomenout, první možnost k hostování bude mít až od 1. ledna příštího roku.

Jablonec dnes naopak dva hráče uvolnil: obránce Josef Hamouz byl po návratu z hostování v Rakousku na rozdíl od Pitáka bez smlouvy, a tak mohl přestoupit do Brna. Útočník Milan Vukovič jde na půl roku hostovat do druholigového Kladna.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud