Autor: qp
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

To byl ale hloupý gól! Brankář Jaromír Blažek neudržel střelu v rukavicích a málem zavinil porážku Sparty v Liberci. Pořádně děkovat ale může svým spoluhráčům, kteří v posledních sedmi minutách otočili skóre na 2:1.

„Tohle by chytla i stará Blažková,“ mohli utrousit ironicky fandové Sparty, když spatřili chybu Blažka a následnou branku Liberce. Breznaníkovu střelu neudržel v náruči, pak se odrazila od břevna a Nezmar před plácajícím se gólmanem zavěsil.

Sparťanský gólman nechytil střelu Nezmara, díky které vedl Liberec 1:0Foto Michal Beránek Sport

„Byla to chyba, ale po těch přece branky padají,“ uvedl po utkání Chovanec, kterého ale vůbec nepotěšil první poločas. „Byli jsme nervózní, nejistí. Měli jsme problémy.“

Jenže o přestávce nastal zlom. Liberec přestal hrát, sparťané zapnuli. V 83. a 88. minutě vstřelili dva góly a vyhráli.

Blažek může děkovat střelcům Wilfriedovi a střídajícímu Kweukemu. Nebýt jich, vina by zcela jistě padla na jeho hlavu a zřejmě by se obnovily spekulace, zda by ho neměl nahradit Zítka.

„Vyhráli jsme, protože jsme zlepšili pohyb. Zklidnili se. A taky vyšlo střídání,“ pochválil sebe i svěřence Chovanec.

Sparta tak momentálně ztrácí na Plzeň „jen“ devět bodů. Ta o víkendu zaváhala v Mladé Boleslavi (3:4). „Tři body jsou v tuto chvíli nejdůležitější,“ uzavřel Kadlec.

Sparťanský gólman nechytil střelu Nezmara, díky které vedl Liberec 1:0

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.