Místo Přibyla bude šéfovat Bohemce Valášek | iSport.cz
8. listopadu 2010 • 12:56

Místo Přibyla bude šéfovat Bohemce Valášek

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Ladislav Valášek se stal novým ředitelem Bohemians 1905
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Novým ředitelem fotbalistů Bohemians 1905 byl dnes oficiálně jmenován bývalý funkcionář Plzně a Zlína Ladislav Valášek. Ve funkci nahradil Lukáše Přibyla, který rezignoval kvůli psychické únavě po řešení mnoha náročných kauz, které vršovický klub provázely."Velmi si cením toho, že mě Bohemka oslovila, protože je to historicky jeden z nejúspěšnějších klubů a má můj velký respekt, co od roku 2005 dokázala," uvedl Valášek v tiskovém prohlášení.

Osloven byl mimo jiné i proto, že patří mezi fanoušky Bohemians a pojí ho i přátelství s prezidentem klubu Antonínem Panenkou a dalšími hráči a trenéry. S trenérem Pavlem Hoftychem pak společně působili ve Zlíně.

"I to byl jeden z důvodů, proč jsme pana Valáška oslovili. Věříme, že spolupráce s trenérem povede k ještě lepším sportovním výsledkům," uvedl předseda představenstva Bohemians 1905 Dariusz Jakubowicz.

Někdejší sportovní reportér České televize Přibyl řídil vršovický klub od roku 2007. Musel se tak potýkat mimo jiné s dlouholetým sporem s Bohemians Praha nebo nechtěným stěhováním z Ďolíčku na stadion Slavie v Edenu.

Kvůli pracovnímu vytížení tak omezoval rodinu, které se chce nyní věnovat. Zároveň bude pracovat v oblasti sportovního marketingu. Stále však hodlá zůstat fanouškem Bohemians 1905 a pomáhat mu na dobrovolné bázi.

"S Lukášem Přibylem budu úzce spolupracovat, abychom zachovali návaznost v této funkci a Bohemce to pomohlo," dodal Valášek, který je viceprezidentem Unie českých fotbalových trenérů a členem dozorčí rady Nadace fotbalových internacionálů. Dříve předsedal technické komisi ČMFS.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud