Marko definitivně po Koubkovi převzal Baník | iSport.cz
8. listopadu 2010 • 13:00

Marko definitivně po Koubkovi převzal Baník

Autor: ČTK
Karol Marko v Ústí pečlivě sledoval hráče Baníku, které za týden převezme do své péče
TOP VIDEA
Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru Sparťanská krev! Petr Ton řekl, co pro něj znamená. Přímo od jehly při odběru
LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl LIGOVÝ INSIDER: Mocným se pomáhá, Balutu chápu. Fauly jsem ale viděl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Ostravy po odvolaném Miroslavu Koubkovi definitivně přebírá Karol Marko. Bývalý kouč Banské Bystrice podepsal v Baníku smlouvu na dva a půl roku a ukončil tak dočasné působení generálního manažera Vernera Ličky na pozici trenéra."Dostal jsem nabídku a měl jsem asi sekundu na rozhodnutí. Neváhal jsem ani na chvilku," řekl dnes novinářům čtyřiačtyřicetiletý kouč, který v minulé sezoně vedl Příbram.

Nevadí mu ani, že si pohorší. Pátou Bystricu mění na čtrnáctou Ostravu a boj o záchranu. "Ostrava je moje srdeční záležitost, je to kraj rázovitý. Nedá se to vysvětlit. Hlavně diváci a fanoušci jsou tady úžasní. Jiný slovenský kouč Pivarník nabídku Baníku před časem odmítl a nedávno v novinách napsal, že toho lituje. Takovou chybu jsem já udělat nechtěl," tvrdil Marko.

Ostravské fotbalisty sledoval v posledních dvou mistrovských zápasech a nemyslí si, že je nutné dělat v týmu zásadní změny. "To mužstvo je životaschopné, jsou tu kvalitní hráči. Kádr není nutné přebudovat. Proběhnou pouze nějaké kosmetické změny," poznamenal Marko.

Z Banské Bystrice si přivedl i nového asistenta, kterým je Vojtech Varadín. Novým členem trenérského trojlístku je ještě Radek Korytář, jenž působil u divizní rezervy.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud