Marko definitivně po Koubkovi převzal Baník | iSport.cz
8. listopadu 2010 • 13:00

Marko definitivně po Koubkovi převzal Baník

Autor: ČTK
Karol Marko v Ústí pečlivě sledoval hráče Baníku, které za týden převezme do své péče
TOP VIDEA
Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru Trpišovský: Bylo hodně změn, se Stanciem šel výkon hodně nahoru
Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi Rozhodčí Jiří Houdek po utkání Olomouce s Českými Budějovicemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Ostravy po odvolaném Miroslavu Koubkovi definitivně přebírá Karol Marko. Bývalý kouč Banské Bystrice podepsal v Baníku smlouvu na dva a půl roku a ukončil tak dočasné působení generálního manažera Vernera Ličky na pozici trenéra."Dostal jsem nabídku a měl jsem asi sekundu na rozhodnutí. Neváhal jsem ani na chvilku," řekl dnes novinářům čtyřiačtyřicetiletý kouč, který v minulé sezoně vedl Příbram.

Nevadí mu ani, že si pohorší. Pátou Bystricu mění na čtrnáctou Ostravu a boj o záchranu. "Ostrava je moje srdeční záležitost, je to kraj rázovitý. Nedá se to vysvětlit. Hlavně diváci a fanoušci jsou tady úžasní. Jiný slovenský kouč Pivarník nabídku Baníku před časem odmítl a nedávno v novinách napsal, že toho lituje. Takovou chybu jsem já udělat nechtěl," tvrdil Marko.

Ostravské fotbalisty sledoval v posledních dvou mistrovských zápasech a nemyslí si, že je nutné dělat v týmu zásadní změny. "To mužstvo je životaschopné, jsou tu kvalitní hráči. Kádr není nutné přebudovat. Proběhnou pouze nějaké kosmetické změny," poznamenal Marko.

Z Banské Bystrice si přivedl i nového asistenta, kterým je Vojtech Varadín. Novým členem trenérského trojlístku je ještě Radek Korytář, jenž působil u divizní rezervy.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud