9. července 2011 • 05:00

Sparta chce Jarošíka, vyžene Řepku?

Reklama
Jiří Jarošík, další možná posila fotbalové Sparty
TOP VIDEA
Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boj o dvě místa stoperů, který před letní přípravou na Spartě vyhlásili, může narůst do kolosálních rozměrů. Letenští totiž vábí Jiřího Jarošíka, který skončil v Realu Zaragoza.Třiatřicetiletý defenzivní univerzál, který už ve Spartě působil, by se tak stal další hrozbou zejména pro nejstaršího ze současného stoperského tria, Tomáše Řepku.

Jarošík se nehodlá vrátit do Zaragozy, která je ve finančních problémech a dost dluží i jemu. Sám zatím preferuje zahraniční angažmá, avšak tvrdí, že ho zatím žádné neoslovilo. A pokud to tak zůstane, kývne Letenským.„Zhruba jednou za týden se mi někdo ze Sparty ozve a ptá se, co je nového. Nechci o ní mluvit jako o záložní variantě, ale mám to tak dané. Na prvním místě je zahraničí, a kdyby to nevyšlo, pak Sparta,“ přibližuje svoje myšlenkové pochody.

Podle informací deníku Sport už dokonce Jarošík z Letné dostal předběžné finanční obrysy případné smlouvy a byl s nimi nadmíru spokojený.

Co by to však znamenalo pro muže, kteří mají za sebou boj o stoperská místa na rakouském soustředění? Jarošík by mohl být překážkou zejména pro Tomáše Řepku, který v přípravě nehrál v top formě, a navíc je evidentní, že v sedmatřiceti se blíží soumrak jeho působení na Letné.

Celý článek a také rozhovor s Jiřím Jarošíkem čtěte v sobotním deníku Sport!

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, jarošík, Sparta, řepka
 Klasická verze
Mobilní verze