Baník vsadí na Pulpita. Kouč divizních Svitav vystřídá Látala | iSport.cz
29. října 2012 • 20:40

Baník vsadí na Pulpita. Kouč divizních Svitav vystřídá Látala

Autor: riš, iSport.cz
Impulzivní kouč Martin Pulpit by měl probrat skomírající Baník
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Baníku Ostrava by měl podle informací serveru iSport.cz převzít současný kouč divizních Svitav Martin Pulpit. K dohodě by mělo dojít v úterý ráno a poté by mělo také vedení Baníku odvolat dosavadního trenéra Radoslava Látala.Baník se už dlouho potácí ve finanční i herní krizi, devět zápasů za sebou nevyhrál a klesl na úplné dno ligové tabulky.

Poslední kapkou pro vedení klubu zřejmě byla nedělní porážka v také sestupem ohrožené Příbrami. Baník tam prohrál 1:2 a kapitán Lukeš si stěžoval, že polovina jeho spoluhráčů nemakala naplno.

Podle zdroje deníku Sport by měl Pulpit ráno dorazit do Ostravy a dohodnout se na převzetí trenérského postu. Pak by vedení definitivně odvolalo Radka Látala.

Současný kouč divizních Svitav Pulpit nebere mobilní telefon, informace Sportu nechce oficiálně potvrdit ani vedení Baníku.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud