19. června 2014 • 12:54

Vrátí se Pilař do Plzně? Ve hře je hostování i odchod do Brém

Autor: , ,
Reklama
TOP VIDEA
Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním Kadeřábek: Nabídka od lepšího klubu než Hoffenheim? Ničemu se nebráním
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do Plzně by se mohla vrátit další výrazná tvář! Na roční hostování z Wolfsburgu možná zamíří záložník Václav Pilař, který už ve Viktorii působil v sezoně 2011/12 a zahrál si s ní Ligu mistrů. Informuje o tom na svých internetových stránkách německý list Wolfsburger Allgemeine. Hráčův agent i samotný klub informaci nepovrdily.Pilař opustil českou ligu hned po evropském šampionátu 2012, kde byl společně s Petrem Jiráčkem nejvýraznějším hráčem české reprezentace. Během působení v bundeslize ho však přibrzdilo několik vážných zranění. Naposledy si letos v březnu natáhl postranní vazy v kotníku.

Minulou sezonu strávil Pilař na hostování ve Freiburgu. Po návratu zpátky nejdříve podle informací Wolfsburger Allgemeine prodloužil s Wolfsburgem smlouvu o další rok do konce sezony 2015/16, klub ho pak uvolnil zpátky do Plzně.

Ve hře je však i jiná Pilařova budoucnost. Podle jiného německého deníku Bild mají zájem o pětadvacetiletého záložníka i ve Werderu Brémy.

Pavel Horváth s Romanem Hubníkem čekají na start jednoho z cvičení na prvním letním tréninku Plzně
Pavel Horváth s Romanem Hubníkem čekají na start jednoho z cvičení na prvním letním tréninku Plzně

Plzeň na startu přípravy přivítala čtyři nové posily, vrátil se Rajtoral
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze