19. června 2014 • 12:54

Vrátí se Pilař do Plzně? Ve hře je hostování i odchod do Brém

Autor: , ,
TOP VIDEA
Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů Do Slavie přišli Trpišovského koně. V lize pod ním Kúdela, Kolář a Pokorný odehráli 78 zápasů
Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd Jágr na All Star Cupu? Musel bych ho v Letňanech vyzkoušet, směje se Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do Plzně by se mohla vrátit další výrazná tvář! Na roční hostování z Wolfsburgu možná zamíří záložník Václav Pilař, který už ve Viktorii působil v sezoně 2011/12 a zahrál si s ní Ligu mistrů. Informuje o tom na svých internetových stránkách německý list Wolfsburger Allgemeine. Hráčův agent i samotný klub informaci nepovrdily.Pilař opustil českou ligu hned po evropském šampionátu 2012, kde byl společně s Petrem Jiráčkem nejvýraznějším hráčem české reprezentace. Během působení v bundeslize ho však přibrzdilo několik vážných zranění. Naposledy si letos v březnu natáhl postranní vazy v kotníku.

Minulou sezonu strávil Pilař na hostování ve Freiburgu. Po návratu zpátky nejdříve podle informací Wolfsburger Allgemeine prodloužil s Wolfsburgem smlouvu o další rok do konce sezony 2015/16, klub ho pak uvolnil zpátky do Plzně.

Ve hře je však i jiná Pilařova budoucnost. Podle jiného německého deníku Bild mají zájem o pětadvacetiletého záložníka i ve Werderu Brémy.

Pavel Horváth s Romanem Hubníkem čekají na start jednoho z cvičení na prvním letním tréninku Plzně
Pavel Horváth s Romanem Hubníkem čekají na start jednoho z cvičení na prvním letním tréninku Plzně

Plzeň na startu přípravy přivítala čtyři nové posily, vrátil se Rajtoral

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze