VIDEO: Karneval mám vyřešený, směje se "Batman" Kadlec | iSport.cz
Pavel Kalouš
26. května 2012 • 12:30

VIDEO: Karneval mám vyřešený, směje se "Batman" Kadlec

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sestry Plíškovy ve dvojrozhovoru: Nelezou si na nervy? Co nutí Kristýnu dělat její přítel?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Na co se vyplatí vsadit v duelu Slavie s Plzní?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z BAD WALTERSDORFU | Tahle dvojka k sobě patří už skoro měsíc. Obránce Michal Kadlec a maska chránící jeho zlomený nos. „Je to můj druhý obličej,“ říká Kadlec. Do smíchu mu ale moc není. Karbonový chránič by už totiž nejradši někam zahodil.Jenže nemůže. Bez ohledu na stav jeho dvakrát operovaného nosu měl jisté, že masku odloží nejdříve před startem EURO.

V úterý však při tréninku schytal do obličeje ránu míčem, nos se mu i přes masku znovu lehce pochroumal, takže teď hrozí, že chránič odloží později.

„Dá se s tím hrát, ale není to určitě optimální,“ kýve hlavou Kadlec. „Doufám, že to do šampionátu odložím. Ale jak to dopadne, teprve uvidíme,“ sám ještě netuší.

Přesto si ze své masky dokáže udělat i legraci. Sám sebe totiž kvůli ní už při online rozhovoru se čtenáři iSport.cz nazval Batmanem.

Bez ochrany zlomeného nosu by Michal Kadlec hrát ani trénovat naplno nemohl
Bez ochrany zlomeného nosu by Michal Kadlec hrát ani trénovat naplno nemohl

„Kluci mi říkají, že až bude zase příští rok v Kolíně nad Rýnem karneval, stačí když si na sebe vezmu jen klobouk a mám masku vyřešenou,“ směje.

Zajímá vás, jak Kadlecova maska vypadá zblízka a jak se v ní obránce cítí? Podívejte se na následující videoreportáž, kde Kadlec svůj na míru vyrobený chránič představuje.

Michal Kadlec představuje svou obličejovou masku čtenářům iSport.cz

Vstoupit do diskuse
0
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud